Centra handlowe w Warszawie i nie tylko

Hej Moi Kochani!

Pozostajemy w temacie zakupów, gdyż jest to temat, który zawsze można uzupełnić. W ostatnim dziesięcioleciu dostrzegłam piorunujący wręcz rozrost centrum handlowych w całym kraju. Centra handlowe w Warszawie, Krakowie, Poznaniu czy innych większych miastach to prawdziwe metropolie. W jednym tylko miejscu możemy ubrać się od stóp do głów, dobrze zjeść, zapłacić rachunki, wyposażyć całe mieszkanie i jeszcze skorzystać z rekreacji. Warszawa jako stolica to rzeczywiście również stolica zakupowa.

Centra handlowe w Warszawie, czyli szał zakupów!

W Warszawie mieszka wielu bogatych Polaków, ale także i osób z zagranicy. Jak na stolicę przystało, mamy tu wiele centrum handlowych, domów mody i galerii handlowych. Nic trudnego więc wpaść w zakupowy szał. Jakie sklepy są najchętniej odwiedzane? Oczywiście te z markową odzieżą. To one stanowią niejako o prestiżu danej osoby, to metki na ubraniu są dziś wizytówką. Bogaci wybierają odzież, buty i dodatki tylko od najlepszych światowych projektantów, nawet jeśli za zwykłe okulary przeciwsłoneczne trzeba zapłacić tyle, ile wynosi moja miesięczna wypłata. 😉 Prestiż to prestiż! Najlepsze modowe marki można spotkać głównie w centrum Warszawy. Centra handlowe w Warszawie oferują także swoim Klientom szereg atrakcji, takich jak pokazy mody, koncerty, promocje, karty Stałego Klienta, a nawet usługę Concierge. Przykład takiego domu mody można znaleźć TUTAJ. Nie da się ukryć, że z takich atrakcji korzysta wiele osób, nie tylko tych znanych. W centrum handlowym nie może także zabraknąć sieci najlepszych restauracji, które serwują wykwintne dania, najlepsze desery lub też posiłki typu fast food – taka różnorodność sprawia, że każdy znajdzie dokładnie to, na co mamy akurat ochotę.

A co Wy sądzicie o centrach handlowych w Warszawie i nie tylko? Czy rzeczywiście są one dowodem postępu cywilizacyjnego? A może wręcz przeciwnie? Czekam na wypowiedzi!

Pozdrawiam,
P.

Pin It

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *