Domki w Chorwacji, czyli szykuj się na urlop!

Cześć Kochani!

Przerwa świąteczna powoli dobiega końca. Czas powrócić do szarej rzeczywistości… Boli, co? Pocieszająca jest jednak myśl, że już za parę miesięcy przyjdzie lato, a z nim… wakacje!! Gdzie można je spędzić? Wielu preferuje polskie morze lub góry, jednak zdecydowanym faworytem dla starszych i młodszych są domki na Chorwacji. Chorwacja to magiczne miejsce. 🙂

Dlaczego Chorwacja?

Nie ulega wątpliwości, iż ciepłe kraje wciąż cieszą się popularnością wśród Polaków. Chorwacja oblegana jest zwłaszcza w wakacje, ponieważ jej atrakcje idealnie trafiają w potrzeby zarówno młodych ludzi, jak i całych rodzin. Ale skupmy się na początek na jej walorach przyrodniczych. Chorwacja to przede wszystkim nadmorskie regiony, takie jak Dalmacja i Istria oraz zatoka Kvarner. Wzdłuż wybrzeży Adriatyku ciągnie się aż 1885 wysp, dlatego okrzyknięto ją mianem „Krainy Tysiąca Wysp”. Oprócz tego znajdziemy tam liczne parki narodowe i rezerwaty przyrody, w których można podziwiać krystalicznie czyste jeziora, wodospady, a także bujne lasy. Domki w Chorwacji najczęściej znajdują się w pobliżu morza, więc gwarantują liczne atrakcje właściwie tuż „pod nosem”.

Domki w Chorwacji – oferta

Jeśli chodzi o same kwatery w Chorwacji, to wybór jest naprawdę spory. Aby jednak mieć ten wybór, rezerwację trzeba zaplanować dużo wcześniej. Bez przesady można powiedzieć, iż domki w Chorwacji są wręcz rozchwytywane w okresie letnim. Dlatego już dziś warto zacząć planować wakacje w Chorwacji. A co z kosztami? Te również są bardzo przyjemne i przyciągające turystów. Luksusowe noclegi w dużych apartamentach tuż przy morzu, mające do dyspozycji osobny basen, a także grill, ogród, klimatyzację w pokoju czy darmowy Internet można wynająć już za mniej niż 500 euro na tydzień. To naprawdę atrakcyjna cena! Aby znaleźć wiarygodną ofertę, warto wcześniej poszperać w sieci na ten temat.

A czy Wy macie już jakieś plany na przyszłoroczne wakacje? Podzielcie się nimi w komentarzach!

Chorwacja wczasy – sprawdź TUTAJ.

Pozdrawiam,
P.

Pin It

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *