Ford C-Max – rodzinny i nowoczesny

Witajcie Kochani!

Luty to czas, gdy wielu wyjeżdża na ferie zimowe. Dobrze zaplanowane ferie to połowa sukcesu – drugą tworzy to, czy bezpiecznie dojedziemy na miejsce wypoczynku. Nic zatem dziwnego, że głowy rodzin przykładają dużą uwagę do tego, jakim pojazdem jeżdżą. Wart uwagi w tej kwestii jest rodzinny Ford C-Max. Przyjrzyjmy się, dlaczego.

Ford C-Max – stworzony dla rodziny

Ford C-Max to pięcioosobowy samochód będący najnowszą propozycją Forda wśród samochodów rodzinnych. Główną zaletą Forda C-Max jest wnętrze wykonane w bardzo przemyślany, a dzięki temu funkcjonalny sposób, a także najnowsze technologie mające ułatwić jazdę i dać poczucie bezpieczeństwa nawet w mało komfortowych warunkach na drodze. Ponadto posiada ekologiczny silnik z serii Eco Boost, który wydala mniej dwutlenku węgla do atmosfery.

ford c-max

Nowy Ford C-Max został wyposażony w udogodnienia i technologie jeszcze bardziej ułatwiające jazdę.

Ford C-Max jest idealny na rodzinne wyjazdy, gdyż posiada bardzo pojemny bagażnik otwierany elektrycznie i bezdotykowo. Można w nim zmieścić zarówno walizki, jak i przedmioty o większych gabarytach, na przykład rowery czy wózek dziecięcy.

ford c-max

Ford C-Max został wyposażony w pojemny bagażnik sterowany elektrycznie i bezdotykowo.

Dla kierowcy istotne są systemy wspomagające jazdę i parkowanie w trudnych warunkach. Dlatego Ford C-Max został wyposażony między innymi w czujniki parkowania, system wspomagający ruszanie ze wzniesienia czy też system automatycznego hamowania przy małych prędkościach. Posiada także zaawansowany system obsługi głosowej Ford SYNC 2, co jeszcze bardziej ułatwia sterowaniem różnymi funkcjami dostępnymi w samochodzie. Na koniec warto wspomnieć o zabezpieczeniu dla dzieci obejmującym automatyczną blokadę tylnych drzwi podczas jazdy, co chroni je przed otwarciem przez dzieci. To oczywiście nie wszystkie technologie, jakie zastosowano w tym rodzinnym modelu Forda.

Właśnie teraz Forda C-Max można dostać w promocyjnej cenie. Sprawdź ofertę TUTAJ.

Pozdrawiam,
P.

Pin It

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *