Ford Focus Kombi – dynamiczny i elegancki

Ford Focus Kombi to jeden z najpopularniejszych modeli marki Ford i jednocześnie jedno z najpraktyczniejszych aut rodzinnych. Jego najnowsza wersja urzeka stylem, dbałością o detale i wyjątkowym połączeniem funkcjonalności i bezpieczeństwa. Przyjrzyjmy się mu bliżej.

Ford Focus Kombi – samochód jedyny w swoim rodzaju

Najnowszy Ford Focus Kombi posiada przeprojektowane nadwozie, eleganckie wnętrze i nowoczesne technologie podnoszące jakość jazdy oraz bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów. Jeśli chodzi o najnowsze rozwiązania technologiczne, warto wspomnieć chociażby o systemie Ford SYNC 2 z możliwością obsługi głosowej i z ośmiocalowym wyświetlaczem do obsługi nawigacji.

ford focus kombi

Nowy Ford Focus zachwyca udoskonalonym nadwoziem i modnym wnętrzem.

ford focus kombi

Eleganckie i nowoczesne wnętrze oraz zaawansowane technologie ułatwiają wydajną i bezpieczną jazdę.

ford focus kombi

Ford Focus Kombi- dynamiczny, rodzinny model.

Udoskonalono także system wspomagający parkowanie Active Park Assist – teraz oprócz parkowania równoległego umożliwia parkowanie prostopadłe, a także pomaga wyjechać z równoległego miejsca parkingowego bez przykrych niespodzianek.

Wysokoprężne silniki w nowym Fordzie Focus

Nie można nie wspomnieć o nowoczesnych wysokoprężnych silnikach benzynowych EcoBoost zastosowanych w najnowszym modelu Ford Focus Kombi. Umożliwiają one idealne połączenie mocy i ekonomiczności. Przekładnia PowerShift do automatycznej zmiany biegów sprawia, że jazda jest jeszcze bardziej przyjemna, a przy tym oszczędna.

ford focus kombi

PowerShift

ford focus kombi

Pojemny bagażnik – coś, co przyda się na rodzinne wyjazdy.

Więcej szczegółów na temat tego modelu Forda znajdziecie także TUTAJ.

Pin It

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *