Ford Focus Kombi – dynamiczny i elegancki

Ford Focus Kombi to jeden z najpopularniejszych modeli marki Ford i jednocześnie jedno z najpraktyczniejszych aut rodzinnych. Jego najnowsza wersja urzeka stylem, dbałością o detale i wyjątkowym połączeniem funkcjonalności i bezpieczeństwa. Przyjrzyjmy się mu bliżej.

Ford Focus Kombi – samochód jedyny w swoim rodzaju

Najnowszy Ford Focus Kombi posiada przeprojektowane nadwozie, eleganckie wnętrze i nowoczesne technologie podnoszące jakość jazdy oraz bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów. Jeśli chodzi o najnowsze rozwiązania technologiczne, warto wspomnieć chociażby o systemie Ford SYNC 2 z możliwością obsługi głosowej i z ośmiocalowym wyświetlaczem do obsługi nawigacji.

ford focus kombi

Nowy Ford Focus zachwyca udoskonalonym nadwoziem i modnym wnętrzem.

ford focus kombi

Eleganckie i nowoczesne wnętrze oraz zaawansowane technologie ułatwiają wydajną i bezpieczną jazdę.

ford focus kombi

Ford Focus Kombi- dynamiczny, rodzinny model.

Udoskonalono także system wspomagający parkowanie Active Park Assist – teraz oprócz parkowania równoległego umożliwia parkowanie prostopadłe, a także pomaga wyjechać z równoległego miejsca parkingowego bez przykrych niespodzianek.

Wysokoprężne silniki w nowym Fordzie Focus

Nie można nie wspomnieć o nowoczesnych wysokoprężnych silnikach benzynowych EcoBoost zastosowanych w najnowszym modelu Ford Focus Kombi. Umożliwiają one idealne połączenie mocy i ekonomiczności. Przekładnia PowerShift do automatycznej zmiany biegów sprawia, że jazda jest jeszcze bardziej przyjemna, a przy tym oszczędna.

ford focus kombi

PowerShift

ford focus kombi

Pojemny bagażnik – coś, co przyda się na rodzinne wyjazdy.

Więcej szczegółów na temat tego modelu Forda znajdziecie także TUTAJ.

Pin It

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *