Ford Mustang w zupełnie nowej odsłonie!

Ford Mustang to kultowy już model, który całkiem niedawno przeszedł solidny lifting. Nowy Mustang jest teraz jeszcze bardziej dynamiczny, elegancki i szybki – po prostu nie można obok niego przejść obojętnie! Zobaczmy więc, co uległo zmianie i jak teraz prezentuje się ten model Forda.

Ford Mustang – Fastback i Convertible

Z najważniejszych zmian, jakie dotyczą tego modelu Forda, na pewno trzeba wymienić powstanie jego dwóch wersji – Fastback i Convertible.

Ford Mustang w wersji fastback oferuje kierowcą przede wszystkim najwyższej klasy osiągi, a także wysoką jakość elementów wyposażenia. Poza tym posiada bardzo charakterystyczny wygląd, na który składają się między innymi trójwymiarowe tylne lampy, trapezoidalna osłona chłodnicy i opływowa sylwetka.

ford mustang

ford mustang

Wersja convertible to nic innego jak cabriolet dla osób uwielbiających czuć wiatr we włosach podczas jazdy, a jednocześnie chcących czuć się pewnie i bezpiecznie za kierownicą, nawet przy dużych prędkościach.

ford mustang

ford mustang

Ford Mustang w tej wersji oferuje wszystkie dogodności wyposażenia oraz stylistykę nadwozia taką, jak w fastback’u, ale dodatkowo z możliwością jazdy bez dachu.

Nowy Ford Mustang – przede wszystkim bezpieczny

Co jeszcze warto wiedzieć o nowym Fordzie Mustang? Dla kierowców i ich rodzin z pewnością istotne jest też to, że samochód posiada szereg systemów zabezpieczeń. Ich celem jest ochrona przed różnymi groźnymi sytuacjami na drodze. Jednym z nich jest specjalnie opracowany układ hamulcowy wyposażony w 4-tłokowe zaciski hamulcowe, system ABS, układ EBA, tarcze wentylowane oraz funkcję Elecronic Brake Prefill. Całość zapewnia nam niezawodne hamowanie, także w nagłych sytuacjach na drodze.ford mustang Ciekawym udogodnieniem jest też system chroniący przed kradzieżą – Aktywny System Antykradzieżowy, który emituje głośny sygnał podczas próby włamania do samochodu czy też uniesienia pojazdu lub wykrycia ruchu w jego wnętrzu. Razem z systemem współpracują elektroniczne blokady kół i kierownicy. Cała technologia ma za zadanie zabezpieczać maskę, drzwi oraz klapę bagażnika.

Więcej na temat nowego Forda Mustang przeczytacie TUTAJ.

Pin It

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *