Inwestycje deweloperskie w Warszawie

Dzień dobry Moi Drodzy!

Każdy z nas pragnie mieć swoje mieszkanie, w którym będzie się czuć bezpiecznie i komfortowo. Wynajem oraz zakup mieszkań wciąż cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Z tego względu co jakiś czas wystawiane są na sprzedaż mieszkania w dobrych dzielnicach Warszawy przez grupę Polnord. Ich inwestycje deweloperskie dotyczą mieszkań i lokali handlowo-usługowych między innymi w Wilanowie i na Woli. Zobaczmy, co konkretnie oferują.

Inwestycje deweloperskie w Warszawie – Brzozowy Zakątek

Jedną z godnych uwagi inwestycji deweloperskich Polnord jest oferta aż 124 nowych, przestronnych mieszkań w Brzozowym Zakątku, który mieści się w Wilanowie. To doskonała lokalizacja, gdyż umożliwia łatwy dojazd do wszystkich dzielnic Warszawy, z dostępem do szkół, sklepów i atrakcji, a jednocześnie zapewnia zaciszne miejsce, w którym można odpocząć lub oddać się zajęciom rekreacyjnym. Osiedle Brzozowy Zakątek składa się 3 nowoczesnych budynków mających 4 lub 5 kondygnacji, z ogrodzeniem.

inwestycje deweloperskie

Brzozowy Zakątek, Warszawa Wilanów

Niedaleko znajduje się bardzo rozbudowany kompleks rekreacyjny. Składa się między innymi z dużego wewnętrznego dziedzińca z zadbaną zielenią, brzozowego zagajnika, a także przyjemnym oświetleniem wokół osiedla. Istnieje też strefa zabawy dla najmłodszych mieszkańców w postaci wewnętrznych placów zabaw pod stałą obserwacją. Dzięki temu Brzozowy Zakątek może pochwalić się także dużym bezpieczeństwem. Jeśli chodzi o mieszkania, składają się one z jednego do czterech pokoi, widnej kuchni, łazienki z osobnym WC, a także przestronnego tarasu. Średnia powierzchnia mieszkań wynosi około 60 m2.

inwestycje deweloperskie

Układ mieszkania w Brzozowym Zakątku w Warszawie.To inwestycja deweloperska, która cieszy się sporym zainteresowaniem, jeśli chodzi o kupno mieszkań dla rodzin. Nic dziwnego, można tu znaleźć spokój, bezpieczeństwo i komfort. Jeżeli chcielibyście poznać jeszcze inne inwestycje deweloperskie Polnord, zachęcam do zajrzenia TUTAJ.

Pozdrawiam,
P.

Pin It

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *