Jak wygodnie doładować konto w telefonie?

W dzisiejszych czasach, gdzie każdy z nas ma mnóstwo obowiązków na głowie, cenimy sobie proste i szybkie rozwiązania. Operatorzy komórkowi wychodzą naprzeciw potrzeb swoich Klientów, udostępniając im szybkie możliwości korzystania z ich telefonów. Jednym z nich jest forma doładowania konta w przypadku telefonów na kartę. Orange doładowanie SMS to jedna z nich.

Orange doładowanie SMS – jak z nich korzystać?

Spośród Klientów Orange ogromna rzesza to użytkownicy telefonów na kartę. Polega to na tym, że po wykorzystaniu środków na koncie użytkownik musi sam uzupełnić swoje środki, by móc znów dzwonić i wysyłać wiadomości. Takie rozwiązanie skutecznie pozwala kontrolować korzystanie z telefonu i umożliwia doładowanie konta wtedy, kiedy posiadamy pieniądze, a nie kiedy przyjdzie rachunek, jak to jest w wypadku abonamentu.

Istnieje kilka sposobów doładowania konta w Orange. Jednym z popularniejszych są zdrapki z kodami doładowującymi na określone kwoty: 5 zł, 25 zł, 50 zł i 100 zł.

orange doładowanie sms

Karty ze zdrapkami to jedna z najpopularniejszych form doładowywania telefonu na kartę.

Im większą kwotą doładujemy konto, tym dłużej nasz numer pozostanie aktualny. Przykładowo kwota 5 zł przedłuża wykonywanie połączeń o 2 dni i przyjmowanie o 7 dni. Natomiast doładowanie za 100 zł umożliwia wykonywanie połączeń przez kolejne 5 miesięcy i odbieranie ich przez 12 miesięcy. Ponadto gratis otrzymujemy 10 zł. Aby skorzystać z doładowania, należy wysłać w formie SMS-a specjalny, 14-cyfrowy kod na odpowiedni numer telefonu. Wysłanie go jest bezpłatne. Po chwili uzyskamy informację zwrotną, że nasze konto zostało zasilone odpowiednią kwotą, w zależności od tego, jaką wybraliśmy. W ten sposób możemy doładować nie tylko swoje konto, ale też innych użytkowników sieci Orange. Wtedy wystarczy przed 14-cyfrowym kodem podać numer telefonu, na który ma trafić kwota doładowania. Orange doładowanie SMS są ogólnodostępne – zdrapki można kupić właściwie w każdym kiosku czy sklepie.

orange doładowanie sms

Telefon na kartę można doładować ze zdrapki przy pomocy jednego SMS-a.

Więcej na ten temat można przeczytać również TUTAJ.

Pin It

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *