Jak zdrowo gotować dla całej rodziny?

Każda gospodyni domowa pragnie, by jej rodzina odżywiała się zdrowo i smacznie oraz by spotykała się jak najczęściej i w jak najszerszym gronie przy wspólnym posiłku. Nie da się ukryć, że taki zwyczaj bardzo pomaga zacieśniać więzi rodzinne, choć nie ulega wątpliwości, że przygotowanie zdrowych posiłków każdego dnia dla kilkuosobowej rodziny to spore wyzwanie. Ułatwić je może dobór odpowiednich naczyń i garnków pozwalających na dietetyczne gotowanie i smażenie bez użycia soli i tłuszczu. Przyda się też duży garnek odporny na uszkodzenia i szybkie zużycie, w którym można przygotować większą ilość jedzenia, by nasycić nim każdego domownika. Gdzie znaleźć idealny zestaw garnków? Godną uwagi ofertę posiada, znana już od wielu lat na polskim rynku, marka Philipiak.

Duży garnek, patelnia, a może szybkowar? Poznaj ofertę marki Philipiak!

Grupa Philipiak ma włoskie korzenie, pochodzi z Lombardii i od roku 1967 specjalizuje się w produkcji i dystrybucji wysokiej jakości naczyń i garnków wykonanych ze stali szlachetnej. W 2001  roku powstała międzynarodowa marka Philipiak Milano. To owoc współpracy włoskich twórców z polskimi partnerami biznesowymi. Od tego momentu marka Philipiak stała się uznanym dystrybutorem luksusowych produktów kuchennych w Europie i Ameryce. W ofercie, oprócz garnków i naczyń ze stali szlachetnej, można znaleźć także zestawy eleganckich sztućców, profesjonalne noże kute, kuchenne urządzenia elektryczne, a także piękne komplety porcelany. Co wyróżnia garnki marki Philipiak na tle innych dostępnych na rynku? Niezależnie od tego, czy jest to duży garnek, patelnia, garnki do gotowania na parze czy całe zestawy kuchenne, cel jest jeden – ułatwić przygotowywanie zdrowych, lekkich i aromatycznych potraw. Nie od dziś wiadomo, że to, jak się odżywiamy, ma bezpośredni wpływ na nasze zdrowie, samopoczucie, a także wygląd. Dlatego marka Philipiak pragnie umożliwić odbiorcom proste gotowanie z dbałością o walory smakowe i odżywcze potraw.

duży garnek

Korzystając z garnków i naczyń Philipiak możemy gotować bez użycia soli i tłuszczu. Patelnie posiadają specjalnie zaprojektowane dno non-stick, które sprawia, że smażone potrawy nie przywierają do powierzchni, mimo braku tłuszczu. Garnki umożliwiają gotowanie warzyw w małej ilości wody, bez dodatku soli. Zachowują one swój naturalny smak, kolor i aromat, a przede wszystkim nie tracą cennych właściwości odżywczych w procesie gotowania.

Subtelny design, niepowtarzalny smak

Garnki Philipiak ze stali szlachetnej wyróżniają się minimalistycznym, nowoczesnym designem, dzięki czemu pasują do każdej kuchni. Odpowiednio wyprofilowane rączki ułatwiają ich przenoszenie, a wielkość garnków i patelni jest dopasowana do naszych potrzeb. Dzięki temu gotowanie dla większej ilości osób nie będzie już wyzwaniem!

duży garnek

Co więcej, z garnkami marki Philipiak można w szybki i nieskomplikowany sposób zmienić nawyki żywieniowe na zdrowsze, nie tracąc przy tym radości z jedzenia.

Pin It

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *