Nowości Volvo: nowy XC60

Volvo to synonim siły, bezpieczeństwa i mocy. Samochody tej marki od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem każdego kierowcy, któremu zależy na wozie solidnym i mocnym. To idealny wybór dla rodzin z dziećmi lubiących częste wyjazdy poza miasto. Nowy XC60 to model Volvo, który właśnie pojawił się na rynku i już zdążył podbić wiele serc.

Nowy XC60 – powrót legendy

Nowy XC60 to suma wszystkiego, co najlepsze, wszystkiego, czego oczekiwalibyśmy od mocnego, godnego zaufania samochodu typu SUV. Pierwsze, co rzuca się w oczy, to oczywiście jego wspaniały, majestatyczny wygląd, typowa dla samochodów tej szwedzkiej marki. Nowoczesny design w połączeniu z rozwiązaniami zabezpieczającymi podróżnych to główne zalety nowego Volvo XC60. Ale nie jedyne. Ten model posiada między innymi LED-owe reflektory w kształcie litery T, a ukryty w nich system aktywnych świateł drogowych daje możliwość widzenia więcej na drodze w niesprzyjających warunkach atmosferycznych bez oślepiania kierowców nadjeżdżających z naprzeciwka. Kolejnym świetnym rozwiązaniem to intuicyjny i bardzo prosty w obsłudze centralny ekran dotykowy.

nowy xc60

LED-owe reflektory w kształcie litery T to charakterystyczna cecha nowego Volvo XC60.

nowe xc60

LED-owe reflektory w kształcie litery T.

nowy xc60

Panel dotykowy pozwala sterować samochodem za pomocą jednego dotyku bądź głosowo.

Jest to zarówno system nawigacji, jak i rozrywki, z którego można korzystać w samochodzie za pomocą jednego dotyku bądź komendy głosowej. Wszystko zaplanowano tak, by móc jak najprościej korzystać z różnych funkcji podczas jazdy bez ryzyka rozproszenia uwagi.

Volvo – jak zawsze na pierwszym miejscu

Nowy XC60 tylko potwierdza, że producenci marki Volvo są w świetnej formie i stale pracują nad stworzeniem samochodu idealnego pod każdym względem. Stojąc przed wyborem rodzinnego samochodu dającego nie tylko poczucie bezpieczeństwa, ale i komfort jazdy, warto przemyśleć zakup nowego Volvo XC60. nowy xc60

nowy xc60

Więcej szczegółów na jego temat można przeczytać TUTAJ.

Pin It

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *