Philipiak – definicja prawdziwego gotowania

Odpowiednio dobrane garnki to sekret wielu uznanych szefów kuchni. To, na czym gotujemy, ma niewątpliwie ogromny wpływ na smak, jakość i wartość odżywczą potraw. Dlatego coraz więcej osób przywiązuje uwagę do tego, w jakim stanie są ich garnki, a także czy są dobre jakościowo. Szukając nowego kompletu garnków, warto zwrócić uwagę na markę Philipiak.

Garnki Philipiak liderem na rynku

Opinie o garnkach Philipiak w przeważającej części są pozytywne, najlepiej jednak samemu przekonać się, że rzeczywiście są one warte swej ceny. Co je wyróżnia na tle innych marek? Przede wszystkim garnki tej marki są skierowane do osób, które lubią dobrze zjeść, a przy tym cenią sobie zdrowy tryb życia i odżywiania. Najważniejszą kwestią, która wpływa na jakość spożywanych przez nas potraw jest materiał, z którego wykonane są garnki i naczynia do ich przyrządzania.

philipiak

Zestaw Philipiak Classic

philipiak

Zestaw Philipiak iDisegno

philipiak

Zestaw Philipiak Click Clack

philipiak

Zestaw noży.

Garnki Philipiak wykonane są z nierdzewnej i nieodkształcającej się stali szlachetnej, dodatkowo z akutermicznym dnem. Dzięki temu gotowane lub smażone potrawy ulegają obróbce termicznej w równomiernym stopniu, nie ulegają przypaleniu ani przywarciu do powierzchni patelni czy garnka. Ponadto potrawy nie wchodzą w reakcje chemiczne z materiałem, z którego wykonane są garnki, co ma ogromne znaczenie przy przyrządzaniu dań zdrowych, na przykład dla dzieci.

(źródło: YouTube; kanał: PhilipiakTube)

Ponadto umożliwiają gotowanie bez użycia tłuszczu oraz soli (co widać na powyższym filmie) – dania warzywne i mięsne są nadal soczyste, nie tracą wartości odżywczych oraz smaku.

Dowiedz się więcej o marce Philipiak i jej ofercie – zajrzyj TUTAJ i przeczytaj!

Pin It

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *