Podwieszany fotel ogrodowy – hit tego lata!

Lato to czas, gdy uwielbiamy przebywać poza domem. Piękna pogoda, przyjemne ciepło i długie dni zachęcają do wychodzenia na działkę, do ogrodu czy nad wodę i spędzania miłego czasu z przyjaciółmi. Posiadając przydomowy ogród, możemy go zaaranżować w taki sposób, by był dla nas wyjątkowym miejscem relaksu i odpoczynku. W utworzeniu takiej atmosfery bardzo pomoże podwieszany fotel ogrodowy, będący prawdziwym hitem w tym sezonie, jeśli chodzi o urządzanie wnętrz i ogrodów.

Podwieszany fotel ogrodowy – z parasolem, dwuosobowy czy bocianie gniazdo?

Podwieszany fotel ogrodowy to wygodne siedzisko umożliwiające delikatne kołysanie się w wygodnej pozycji. Choć funkcją przypomina huśtawkę, jest o wiele bardziej uroczy i stylowy. Taki fotel umożliwia wypicie porannej kawy w przyjemnej atmosferze, ciszy i spokoju. W ten sposób można też zakończyć ciężki dzień z lampką wina i ulubioną książką. To naprawdę świetne wyposażenie ogrodu!

podwieszany fotel ogrodowy

Istnieje wiele modeli podwieszanych foteli ogrodowych – mogą być dwuosobowe, z parasolem chroniącym przed promieniami słonecznymi lub deszczem, albo wyglądem przypominający bocianie gniazdo, wiklinową kulę, hamak lub z dodatkowym podnóżkiem. Na który model Ty się zdecydujesz?

Najpiękniejsze podwieszane fotele w ogrodzie i na tarasie

Podwieszany fotel ogrodowy to w tym sezonie absolutny ‘must have’, jeśli chodzi o aranżację ogrodu bądź tarasu. Nie masz pomysłu na to, jak go wkomponować w całość? Zobacz nasze propozycje!

Podwieszany fotel typu bocianie gniazdo
podwieszany fotel ogrodowy
Dwuosobowy podwieszany fotel

podwieszany fotel ogrodowy

Podwieszany fotel z parasolem i podnóżkiem

podwieszany fotel ogrodowy

Podwieszany fotel hamakowy

podwieszany fotel ogrodowy

 

Pin It

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *