Smartfony Sony Xperia – nowości na rynku

Smartfony Sony Xperia to jedne z najlepszych smartfonów dostępnych na rynku. Sprawdzają się zarówno w kręgu biznesmenów, ale i wśród młodzieży – dzięki licznym aplikacjom, wytrzymałej baterii i doskonałej jakości aparatowi fotograficznemu. Co nowego pojawiło się w propozycjach Sony? Sprawdźmy!

Smartfony Sony Xperia – nowa Xperia L1

Jedną z nowości, jeśli chodzi o smartfony Sony Xperia, jest model Xperia L1 z dużym wyświetlaczem w jakości HD. Jego główne cechy to:

• doskonała wydajność, duża pojemność pamięci z możliwością jej rozszerzenia i efektywne wykorzystanie mocy obliczeniowej;
• charakterystyczny design, zaokrąglona ramka i imponujący ekran o wielkości 5,5 cal;
• łatwy w użyciu, intuicyjny interfejs.

smartfony sony xperia

smartfony sony xperiaSony Xperia L1 działa bardzo płynnie dzięki platformie Quad-core z szybkim 4G LTE. To połączenie umożliwia pobieranie i przechowywanie różnego rodzaju treści. Oprócz tego, urządzenie posiada tryb „SmartCleaner”, który zawsze działa w tle, dbając o odpowiednią wydajność urządzenia. Jego zadaniem jest między innymi automatyczne zamykanie aplikacji, z których dłużej nie korzystamy oraz czyszczenie pamięci podręcznej. Dzięki temu smartfon nie zawiesza się i działa dłużej nawet przy ciągłym użytkowaniu. Smartfon Sony Xperia L1 pojawi się w sprzedaży w wybranych miejscach Europy, Bliskiego Wschodu, Ameryki Północnej i Łacińskiej oraz Afryki już pod koniec kwietnia. Będzie dostępny również w Polsce na otwartym rynku i u niektórych operatorów komórkowych.

Dlaczego wybrać Xperię?

Nie da się ukryć, że na rynku panuje ogromna konkurencja, jeśli chodzi o smartfony i urządzenia mobilne. Producenci prześcigają się w projektowaniu coraz to bardziej innowacyjnych sprzętów, zarówno jeśli chodzi o ich funkcje, jak i wygląd. Najważniejsza jednak jest jakość wykonania oraz trwałość urządzenia.

smartfony sony xperia

Smartfony Sony Xperia odznaczają się niezawodnością, płynnością korzystania i praktycznymi funkcjami.

Dlatego smartfony Sony Xperia cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem – zawsze są wykonane solidnie, działają bez szwanku przez długi czas, a przy tym są dość proste w obsłudze i praktyczne. Przekonaj się i odwiedź oficjalny blog Sony – blogs.sonymobile.com/pl/.

Pin It

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *