Volvo S60 – dynamiczne i bezpieczne

Sportowy, dynamiczny samochód będący jednocześnie wygodnym, funkcjonalnym sedanem to doskonałe połączenie dla każdego kierowcy, który ceni sobie ekonomiczną jazdę i bezpieczeństwo w połączeniu z szybkością i mocą. Tylko taki samochód może nam dać prawdziwą frajdę z jego prowadzenia bez niepotrzebnego narażania siebie i pasażerów. Czy istnieje model doskonały? Tak, jest nim Volvo S60.

Volvo S60 – czym nas urzeka?

Najnowsze Volvo S60 to propozycja szwedzkiego producenta, która trafia w gusta i potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Jest sportowym sedanem, który mimo swojego charakteru doskonale nadaje się do przewożenia pięciu osób w komfortowych warunkach. Posiada duży, pakowny bagażnik o pojemności 442 litrów, który przyda się na dalekie trasy. W razie potrzeby istnieje możliwość złożenia oparć kanapy w proporcji 60/40. Zaawansowane silniki benzynowe bądź napęd hybrydowy zapewnia świetne przyspieszenie przy niskim zużyciu paliwa oraz braku emisji spalin.volvo s60 Nowe Volvo S60 posiada też szereg innowacyjnych systemów i udogodnień, by maksymalnie uprzyjemnić jazdę w bezpiecznych warunkach. Oto niektóre z nich: Pilot Assist, City Safety, układ monitorowania pasa ruchu, system ograniczający ryzyko zjechania z drogi, Driver Alert Control, automatyczne hamowanie po kolizji, Hill Start Assist, Automatic Hold, High Strength Steel, Adaptive Cruise Control i wiele, wiele innych. Więcej na ich temat przeczytacie TUTAJ.

Marka Volvo – nie przestaje zachwycać

Model Volvo S60 to tylko jeden z wielu przykładów i dowodów na to, że marka Volvo wciąż nas zaskakuje i nie przestaje pracować nad jakością i innowacyjnością swoich produktów. volvo s60Każdy model Volvo posiada odpowiednią ilość zabezpieczeń, a także trwałą konstrukcję, dzięki czemu jazda nimi nie jest ryzykowna, nawet pomimo niesprzyjających warunków na drodze. Jednocześnie zapewniają odpowiednią dynamikę jazdy, co daje czystą przyjemność z prowadzenia pojazdu. Marka Volvo pewnie jeszcze nie raz nas zaskoczy…

Pin It

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *