Wymarzony samochód rodzinny

Hej Kochani!

Co prawda, o samochodach rodzinnych kiedyś tutaj co nieco wspominałam, ale chciałabym wrócić do tego tematu. W dzisiejszych czasach trudno bowiem wyobrazić sobie rodzinę mieszkającą w wielkim mieście, która nie jest zmotoryzowana. Sami producenci samochodów mają tego świadomość, a wiedząc, że rodziny to dość wymagająca grupa odbiorców, starają się prześcigać z pomysłami i innowacjami w nowych projektach.

Nowoczesny samochód rodzinny

Chociaż w samochodach rodzinnych nadal priorytetem jest wygoda i bezpieczeństwo, nie da się nie zauważyć, że zwraca się coraz większą uwagę również na ich wygląd i nowoczesny design. W wypadku samochodu opisanego TUTAJ rzeczywiście możemy mówić o kumulacji innowacji. Jak określa sam producent, to połączenie „elegancji coupé i wszechstronności kombi”. Co mają na uwadze producenci tych nowych rodzinnych pojazdów? Chcą nas zachwycić wysokimi osiągami, wspaniałym wyglądem, dużą ilością niezawodnych zabezpieczeń, komfortem jazdy i… przystępną ceną! Tak, wiele z tych modeli chyba najbardziej zaskakuje nas ceną. To naprawdę dobra wiadomość dla tych, którzy mają w planach zakup rodzinnego samochodu.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Samochód rodzinny musi być funkcjonalny. Co to oznacza w praktyce? Na pewno duża pojemność bagażnika, gdyż każdy wyjazd rodzinny wiąże się z zabraniem tabunem toreb – zwłaszcza, gdy w rodzinie przeważają kobiety. 😉 (no nie czarujmy się, Drogie Panie! :D). Taki bagażnik w połączeniu z elektrycznym sterowaniem drzwiami do niego z pewnością jest bardzo pożądanym rozwiązaniem. W wypadku bezpieczeństwa może nas zainteresować funkcja automatycznej blokady tylnych drzwi w trakcie jazdy. Dzięki temu nasze dzieci nie będą mogły ich otworzyć w nieodpowiednim momencie.

A co Wy bierzecie pod uwagę, szukając samochodu dla swojej rodzinki? Może macie w związku z tym jakieś doświadczenia? Podzielcie się nimi!

Pozdrawiam,
P.

Pin It

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *