Wyprzedaż rocznika, czyli okazja do kupna taniego auta!

Witajcie Moi Drodzy!

Zatem mija już pierwszy miesiąc Nowego roku! Macie jakieś postanowienia noworoczne? Dla wielu rok 2015 przyniesie wiele zmian, również w sklepach, salonach motoryzacyjnych i u dealerów. Może skłoni nas również do rozejrzenia się za nowym pojazdem rodzinnym czy służbowym. Co powiecie na samochodową wyprzedaż?

Wyprzedaż rocznika

Wiele marek oferuje wyprzedaż rocznika 2014 w promocyjnych cenach, kuszą atrakcyjnie oprocentowanymi kredytami, kredytami 50/50. Niektórzy dealerzy zachęcają nas upustami nawet do piętnastu tysięcy złotych! Oferują przy tym do niektórych modeli instalacje LPG za 2600 złotych. Tak dobrą ofertę prezentuje nam czeski producent. Dzięki temu możemy oszczędzić naprawdę mnóstwo pieniędzy.

Kupowanie poprzedniego rocznika jest bardzo opłacalne, ponieważ:

-dostajemy całkiem nowe, niewybrakowane auto;
-dealer jest skłonny do wielu zniżek;
-wiele modeli końcowych jest bardzo podobnie wyposażonych co te z następnego rocznika;
-cena wyjściowa pojazdu już jest o wiele niższa od normalnej.

Te, jak i wiele innych bonusów mogą nas skłonić do wyboru samochodu właśnie z wyprzedaży rocznika. Czyż nie każdy chciałby zrobić interes życia, kupując całkiem sprawne auto, wraz z gwarancją za ułamek ceny podstawowej? Wyprzedaże samochodów są prawdziwą okazją, ponieważ dla wielu z nas uzbieranie kwoty wystarczającej na zakup nowego pojazdu jest bardzo trudne, często trzeba zbierać latami i to na egzemplarze w podstawowej wersji wyposażenia. Dzięki wyprzedaży rocznika możemy mieć pojazd o wiele lepiej wyposażony od nowej kolekcji, w tej samej cenie. Poszukaj już teraz, ponieważ naprawdę warto. Na pewno zaspokoisz swoje pragnienia i oczekiwania. Powitaj nowy rok nowym samochodem!

Pozdrawiam,
P.

Pin It

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *