Co zyskujesz dzięki doładowaniu PlayStation Plus?

PlayStation daje nam możliwość gry w trybie wieloosobowym on-line, ale tylko wtedy, gdy wykupimy specjalny abonament Plus. Wraz z nim możemy otrzymać także dodatkowe bonusy. Co zatem daje nam doładowanie PlayStation Plus?

PlayStation Plus można określić jako pakiet usług sieciowych, które ulepszają i dodają nowe funkcje dla posiadaczy konsoli PlayStation 4.

Rozgrywka on-line tylko z Plusem

PS Plus to najlepszy wybór dla osób chcących wycisnąć ze swojej konsoli jak najwięcej, a także konieczność dla tych, którzy lubią bawić się on-line z innymi graczami – swoimi znajomymi oraz nieznajomymi z całego świata.

Jeśli zatem chcemy grać z innymi, wtedy doładowanie PlayStation Plus jest niezbędne. Płatna subskrypcja pozwala nam wtedy na korzystanie z kooperacji w różnych grach – strzelankach, grach sportowych, logicznych i wielu innych.

Zapis postępów w chmurze

W ramach konta Plus otrzymujemy także opcję zapisu stanu gry w chmurze. Dzięki temu nie stracimy żadnych postępów w grach.

Dwie gry za darmo bez dodatkowych opłat

To jednak jeszcze nie wszystko, co może dać nam doładowanie PlayStation Plus. W ramach subskrypcji możemy taż otrzymać dwie darmowe gry co miesiąc – to aż 24 tytuły w ciągu całego roku.

Z gier możemy korzystać tak długo, jak długo będziemy mieli wykupioną subskrypcję.

Dodatkowe obniżki na gry

Dodatkowym plusem Plusa jest też możliwość otrzymania szeregu obniżek na różne gry dostępne w sklepie PlayStation. Cyfrowe kopie możemy zakupić wtedy nawet o połowę taniej niż w przypadku standardowych cen.

Ile to kosztuje?

Za dołączenie do grona użytkowników PlayStation Plus będziemy musieli zapłacić niemałą cenę, ale w obliczu tak wielu bonusów jest to zakup warty rozważenia.

Koszt miesięcznej subskrypcji wynosi 33 złote. Gdy zakupimy ją na 3 miesiące, wtedy zapłacimy 100 złotych. Z kolei za cały rok doładowanie PlayStation Plus będzie kosztowało nas 240 złotych, zatem to najkorzystniejsza oferta, biorąc pod uwagę cenę za jeden miesiąc.

Doładowanie można wykupić na stronie PlayStation, ale również stacjonarnie oraz w innych serwisach internetowych z doładowaniami – często również w promocyjnych cenach.

Pin It

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *