Garnki Filipiak – zdrowe gotowanie na co dzień!

Zdrowe gotowanie to dziś standard w kuchni osób pragnących dbać o siebie i swoich bliskich. Aby zdrowo gotować, nie wystarczy tylko wybierać ekologiczne produkty i unikać tłuszczu – potrzebne są też odpowiednie garnki, które umożliwią przyrządzanie aromatycznych, smacznych, niskokalorycznych potraw. W tej kwestii bardzo polecane są garnki Filipiak. Co warto o nich wiedzieć?

Garnki Filipiak – krótka historia

Garnki Filipiak swoją historią sięgają aż do roku 1967. Ich produkcję rozpoczęła włoska rodzina Garavaglia, czyniąc z gotowania prawdziwą sztukę. Filipiak zajmuje się produkcją wysokiej jakości naczyń i garnków ze szlachetnej stali nierdzewnej. Oprócz tego w ich ofercie znajdują się także eleganckie sztućce, komplety porcelany, profesjonalne noże kute i ceramiczne, a także kuchenne urządzenia elektryczne.garnki filipiak Celem i jednocześnie misją firmy jest promowanie zdrowego stylu życia, zaczynając już od kuchni. Patrząc na to, jak wielu odbiorców znalazły garnki Filipiak, można uznać, że cel ten jest z powodzeniem osiągany. Wiele osób dostrzega, że odpowiedni sposób przyrządzania dań to podstawa zdrowego żywienia i zdrowego stylu życia.

Dlaczego wyjątkowe?

Garnki Filipiak posiadają między innymi akutermiczne dno, co sprawia, że równomiernie roznosi ciepło po całym naczyniu, dzięki czemu gotowane posiłki nie rozgotują się ani nie przypalą. W praktyce oznacza to także dużą oszczędność energii, a także umożliwia smażenie bez użycia tłuszczu i gotowanie na parze. Dużą zaletą garnków są także ergonomiczne, nienagrzewające się uchwyty, których specjalna konstrukcja pozwala tak odkładać pokrywki, aby nie brudzić blatów.garnki filipiak Pokrywki mogą też pełnić funkcję podstawki pod garnek. Na uchwycie każdej pokrywy umieszczony jest także termometr. Umożliwia on stałe kontrolowanie temperatury w garnku, bez potrzeby podnoszenia pokrywki i sprawdzania tego co jakiś czas. Dzięki temu nie tracimy dużo pary wodnej, co pozwala gotować w mniejszej ilości wody, a także oszczędzamy energię.

Garnki Filipiak zdobyły wiele pozytywnych opinii od ich użytkowników. Możecie się z nimi zapoznać TUTAJ.

Dodaj komentarz