Czy odkurzacz pionowy bezprzewodowy to dobry wybór do sprzątania domu?

odkurzacz bezprzewodowy

Aktualnie trudno wyobrazić sobie dom bez odkurzacza. To skuteczny i szybki sposób na pozbycie się różnego rodzaju zabrudzeń na podłogach i dywanach. Mimo to odkurzanie nie jest czynnością, jaką wiele osób może zaliczyć do swoich ulubionych zajęć, głównie ze względu na ograniczoną mobilność wielu modeli odkurzaczy. To właśnie między innymi w takiej sytuacji warto zainteresować się produktem, jakim jest odkurzacz pionowy bezprzewodowy. Dowiedz się, jak może usprawnić Twoje codzienne porządki oraz czy odkurzacz bezprzewodowy to dobry wybór w przypadku domu.

Odkurzacz pionowy bezprzewodowy a workowy

Odkurzacz pionowy bezprzewodowy to urządzenie, które cieszy się popularnością wśród użytkowników. To ciekawa alternatywa dla klasycznych modeli odkurzaczy, które często okazują się być niepraktyczne. Odkurzacze workowe są znacznie cięższe, a także posiadają kabel, który czasami ogranicza ich mobilność. Są także trudniejsze w manewrowaniu. Innym problemem jest konieczność częstej wymiany zapełniającego się worka, który zmniejsza siłę ssania.

Te cechy, które czasami okazują się niedogodnościami sprawiają, że użytkownicy zaczynają poszukiwać nowych, wygodniejszych rozwiązań, do których można zaliczyć odkurzacz bezprzewodowy. Takie urządzenie charakteryzuje się ergonomiczną budową, jest znacznie lżejsze niż odkurzacz workowy i tym samym nie posiada worka. Łatwo nim manewrować, dlatego umożliwia dokładne odkurzenie nawet trudno dostępnych miejsc.

Odkurzacz bezprzewodowy a sprzątanie domu

W przypadku odkurzaczy bezprzewodowych wadą okazuje się być ich słaba wydajność i potrzeba częstego ładowania. Stąd niektórzy użytkownicy polecają je tylko do odkurzania mniejszych powierzchni, jak np. mieszkanie. Czy rzeczywiście tak jest?

Wiele zależy od tego, po jaki produkt sięgniemy. Przykładowo, odkurzacz pionowy Samsung Bespoke Jet umożliwia nawet do 60 minut nieprzerwanej pracy bez konieczności ładowania. Co ciekawe, w przypadku odkurzacza Bespoke Jet ten czas może zostać wydłużony do 120 minut przy wykorzystaniu drugiej baterii.

Odkurzacz pionowy Samsung i jego zalety

Dlaczego rozważyć wybór odkurzacza pionowego Samsung? Oprócz lekkiej konstrukcji, która zapewnia wygodę i nie nadwyręża naszego nadgarstka, odkurzacz Bespoke Jet to urządzenie o dużej mocy. To zasługa lekkiego silnika HexaJet, którego moc może wynosić nawet 580W.

Odkurzacz Bespoke Jet to także skuteczne urządzenie, które bardzo dobrze radzi sobie nawet z małymi drobinami kurzu. Jego wielowarstwowy system filtracji usuwa nawet do 99,999%1 drobnego kurzu oraz alergenów. Stąd to jednocześnie dobry wybór dla osób zmagających się z alergiami.

1 *Testy SLG wg normy IEC 62885-2, CL.5.11, w trybie maksymalny dla cząsteczek o wielkości od 0,5 do 4,2 µm. Rezultaty mogą się różnić w zależności od sposobu użytkowania.

Dodaj komentarz