Internet na kartę – czy warto?

Hej Kochani!

Dzisiaj większość z nas nie wyobraża sobie życia bez Internetu. Ja również, bo przecież bez niego nie mogłabym prowadzić tego bloga. 😉 Dostęp do sieci stał się tak łatwy, że on-line możemy być właściwie bez ograniczeń, w dowolnym miejscu, o dowolnym czasie. Jedną z innowacji, która na to pozwoliła jest Internet mobilny, a mówiąc prościej Internet na kartę. Jakie są jego zalety? Z myślą o kim powstała ta oferta?

Internet na kartę, gdziekolwiek jesteś

Internet na kartę to oferta bez zobowiązań, ponieważ decydując się na nią, nie musimy podpisywać żadnej umowy. I dla wielu osób ten fakt jest ogromną zaletą. A z racji tego, że jest on coraz tańszy i coraz szybszy, wielu nie potrzebuje niczego więcej prócz Internetu mobilnego, z którego korzysta na tablecie bądź smartfonie. Oczywiście ta oferta jeszcze długo nie przebije Internetu kablowego, niemniej jest ona bardzo komfortowa, gdy jesteśmy w podróży, a chcemy mieć stały dostęp do sieci. Posiadając Internet na kartę, można w każdej chwili kontaktować się ze znajomymi, dokonywać płatności, przelewów i zakupów przez Internet, oglądać telewizję, słuchać radia, grać, czytać i oglądać wiadomości – dosłownie wszystko!

Kto w pierwszej kolejności skorzysta z mobilnego Internetu? Dostrzega się, że chętnie korzysta z niego młodzież w wieku szkolnym i studenckim, ponieważ płatności są niewielkie, a dostęp do sieci zawsze. Szczególnie podczas nauki do sesji przydaje się, by móc przeglądać śmieszne zdjęcia z kotami, hehe. 😉 A tak na poważnie – poruszając się chociażby między miastem rodzinnym, a akademickim można łatwo znaleźć najlepsze połączenia PKP, sprawdzać bieżące informacje o zmianach trasy czy też cen biletów, a nawet kupować bilety on-line.

A co Wy sądzicie o mobilnym Internecie?
Może ktoś z Was już z niego korzysta? Podzielcie się wrażeniami w komentarzach!

Pozdrawiam,
P.

Dodaj komentarz