Oferta Orange – ceny telefonów

Witajcie Kochani!

Bez wątpienia każdy z nas chce inwestować swoje pieniądze jak najlepiej i najkorzystniej. Nie inaczej wygląda kwestia wyboru planu taryfowego dla swojego telefonu komórkowego. Nie bez znaczenia są też ceny telefonów w konkretnej ofercie. Jeżeli obecnie stoimy przed takim wyborem, warto zapoznać się z ofertą sieci Orange. Posiada zarówno atrakcyjne ceny telefonów, jak i ciekawe rabaty w planach taryfowych.

Ceny telefonów w sieci Orange – przegląd

Przy taryfie Smart Plan LTE umowa zawierana jest na 24. miesiące, a abonament wynosi 69,99 zł miesięcznie. Jakie telefony są dostępne w tej taryfie? Istnieje kilka atrakcyjnych propozycji, oznaczonych jako bestsellery.

Sony Xperia M4 Aqua dostępny za 29 zł: posiada dwa funkcjonalne aparaty – aparat z tyłu ma 15 Mpix, a z przodu 5 Mpix. Ponadto wyposażony jest w wyjątkowo trwałą i wydajną baterię, która pozwala pracować telefonowi przez całe dwa dni na jednym ładowaniu. Sony Xperia M4 Aqua posiada także ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 615, dzięki czemu smartfon działa płynnie, umożliwia szybkie przeglądanie stron internetowych oraz oszczędzanie energii.

ceny telefonów
Sony Xperia M4 Aqua

Huawei P8 Lite dostępny za 1 zł: to elegancki i funkcjonalny smartfon wyposażony w 5-calowy ekran i 13Mpix aparat fotograficzny główny i 5Mpix aparat przedni, dzięki którym można wykonywać perfekcyjne zdjęcia. Z tyłu posiada charakterystyczną obudowę stylizowaną na drewno, co dodaje mu oryginalności. Istotną i bardzo praktyczną funkcją jest Dual SIM, czyli możliwość obsługi naraz dwóch kart SIM. Smartfon Huawei P8 Lite został wyposażony również w niezwykle wydajny, ośmiordzeniowy procesor Kirin620, który sprawia, że smartfon działa płynnie, bez żadnych zawieszek.

ceny telefonów
Huawei P8 Lite

HTC Desire 820 dostępny za 99 zł: cechą charakterystyczną tego smartfona jest 5,5-calowy ekran o wysokiej rozdzielczości, który umożliwia korzystanie z rozrywki na najwyższym poziomie – oglądanie filmów, przeglądanie stron www, czytanie e-booków i granie w rozdzielczości HD. Oprócz tego smartfon posiada system HTC Eye Experience, który pozwala korzystać z aparatu fotograficznego w bardziej zaawansowany sposób. Posiada funkcje „śledź twarz”, „ujęcie z dwóch kamer” czy „miks twarzy”. HTC Desire 820 został wyposażony w imponujący procesor ośmiordzeniowy Qualcomm SnapdragonTM 615, który zapewnia mu wyjątkowo płynne działanie.

ceny telefonów
HTC Desire 820

Atrakcyjne ceny telefonów w ofercie Orange to jedna z rzeczy, które przyciągają nowych Klientów. Więcej propozycji znajdziecie na ich oficjalnej stronie internetowej http://www.orange.pl/klienci_ind/telefony.

Pozdrawiam,
P.

Dodaj komentarz