Potęga reklamy wizualnej

Reklama to nieodłączna część handlu już od wielu lat. Rozwój technologii, również internetowej sprawił, że jej forma bardzo się zmieniła – stała się bardziej pomysłowa, rozbudowana, a co ważne, dostosowana do grup odbiorców. Jedną z ciekawych form reklamy, którą oferuje firma 3M, to reklama outdoor’owa. Firma jest producentem folii do reklamy wizualnej, folii do zmiany koloru samochodu i wielu innych produktów potrzebnych w tej formie reklamy. Dlaczego jest ona skuteczna?

Oferta 3M: wizualna reklama samochodowa

Firma 3M oferuje między innymi profesjonalną reklamę na samochodach flotowych, która pozwala wyraźnie zaznaczyć ich przynależność do konkretnej marki czy produktu. To świetna forma reklamy, gdyż wykorzystujemy środki swojej własnej firmy i reklamujemy ją w różnych okolicznościach – pracownicy, jeżdżąc po mieście i załatwiając różne sprawy, reklamują firmę i jej usługi. W ten sposób budowany jest jej wizerunek oraz marka. Jednak wybór odpowiednich materiałów do tego typu reklamy nie powinien być przypadkowy. Ciężko oczekiwać, że taka reklama po kilku latach nie ulegnie po prostu zużyciu i zniszczeniu.

3m
Oklejanie samochodu

Jeżeli jednak już na początku podejmiemy złe wybory, na przykład odnośnie materiałów, może się okazać, że stracimy czas i pieniądze na późniejsze poprawki lub, co gorsza, uszkodzimy lakier samochodowy z powodu użycia materiałów niższej jakości. Co zatem warto zrobić, gdy decydujemy się na folię graficzną do aplikacji na flotę samochodu? Warto zapytać przedstawiciela firmy, czy udziela pisemnej gwarancji na swoje produkty. Firma 3M posiada grupę takich producentów reklamowych, którzy mają prawo udzielać swoim Klientom gwarancji pisemnej na gotowe grafiki w systemie 3M MCS (Matched Component System).

Dlaczego warto postawić na jakość?

Dobrze zaaplikowana folia graficzna z odpowiednim laminatem to reklama wysokiej jakości, która może trafić do wielu potencjalnych Klientów. Ale nie tylko – to również świetne zabezpieczenie lakieru samochodowego. Możliwość bezproblemowego usunięcia folii po jakimś czasie to wielki atut, gdy chcemy oddać samochody wzięte w leasing, ponieważ lakier pod taką folią będzie wyglądał jak nowy.3m Jeżeli zamierzamy wykorzystywać reklamę na swoim samochodzie przez dłuższy okres, o wiele lepiej wybrać sprawdzone i skuteczne rozwiązania niż porywać się na „atrakcyjne” oferty, które mogą sprawić, że reklama zamiast zachęcać, będzie wręcz odpychać. W takim wypadku szkody na lakierze samochodowym, jak i na wizerunku przedsiębiorstwa mogą być niestety już nieodwracalne.

Dodaj komentarz