Sklep internetowy z butami – jak działa?

Witajcie Moi Drodzy!

Jak każda kobieta, kocham kupować buty. Wiem, wiem, to blog męski, więc nie powinnam poruszać tego tematu, ale chcę go ugryźć z nieco innej strony, rzekłabym technicznej. A może nawet technologicznej. A więc wracając do początku: kocham kupować buty. Porządne, skórzane, za które zapłacę kilka stówek, ale posłużą mi i kilka lat. Ale nienawidzę chodzić po sklepach, naprawdę. Znalazłam więc sposób, by nie chodzić boso, ale i by nie chodzić po sklepach. Zaczęłam kupować buty przez Internet. Sklep internetowy z butami to jak dla mnie strzał w dziesiątkę.

Sklep internetowy z butami – jak je przymierzyć?

Zwolennikom tradycyjnych zakupów pewnie od razu przyjdzie do głowy sztandarowy argument: w Internecie nie da się przymierzyć butów/sukienki/spodni/czegokolwiek, a zdjęcie produktu może dalece odbiegać od rzeczywistości. To prawda. Niemniej nie jest to problemem całkowicie uniemożliwiającym zakup. Po pierwsze, istnieje coś takiego, jak tabela rozmiarów. W niej podane są rozmiary oraz odpowiadająca im długość wkładki w bucie. Jest również podana instrukcja, jak zmierzyć tę długość. Na tej podstawie można dobrać obuwie do długości swojej stopy, bez obawy, że będą za duże bądź za małe. A nawet gdyby tak się stało, można skorzystać z opcji darmowego odesłania i wymiany na inny rozmiar. Tak samo ma się rzecz z rzeczywistym wyglądem zamawianego towaru. Mamy prawo zgłosić reklamację i domagać się zwrotu gotówki bądź wymiany obuwia, jeżeli jego wygląd nie jest taki, jak na przedstawionym zdjęciu. Sklep internetowy z butami jest przygotowany na takie ewentualności i każdą z wymienionych sytuacji szczegółowo opisuje w regulaminie swojej działalności, by uniknąć nieporozumień.

Sklep internetowy – zalety

Korzystanie ze sklepów internetowych ma mnóstwo zalet. Przede wszystkim jest niezwykle wygodne. Nie wychodząc z domu, można w kilkanaście minut zrobić zakupy, za którymi chodzilibyśmy cały dzień, a może i dwa po mieście. Poza tym sklepy internetowe mają zwykle większy asortyment oraz niższe ceny, gdyż biorą towar bezpośrednio z hurtowni i mogą go sprzedać po cenie hurtowej. Można też liczyć na ciekawe rabaty, zwłaszcza gdy kończy się sezon. Sklep internetowy z butami może niejednokrotnie wykonać specjalne zamówienie dla nas, na przykład buty w innej kolorystyce. Ze sprzedawcą można skontaktować się mailowo bądź telefonicznie i dopytać o różne rzeczy, niż zdecydujemy się na zakup. Przykład sklepu internetowego z butami znajdziecie TUTAJ.

A co Wy sądzicie o zakupach internetowych? Czy kupowanie butów w sieci jest opłacalne?

Pozdrawiam,
P.

Dodaj komentarz