Wymarzony samochód rodzinny

Hej Kochani!

Co prawda, o samochodach rodzinnych kiedyś tutaj co nieco wspominałam, ale chciałabym wrócić do tego tematu. W dzisiejszych czasach trudno bowiem wyobrazić sobie rodzinę mieszkającą w wielkim mieście, która nie jest zmotoryzowana. Sami producenci samochodów mają tego świadomość, a wiedząc, że rodziny to dość wymagająca grupa odbiorców, starają się prześcigać z pomysłami i innowacjami w nowych projektach.

Nowoczesny samochód rodzinny

Chociaż w samochodach rodzinnych nadal priorytetem jest wygoda i bezpieczeństwo, nie da się nie zauważyć, że zwraca się coraz większą uwagę również na ich wygląd i nowoczesny design. W wypadku samochodu opisanego TUTAJ rzeczywiście możemy mówić o kumulacji innowacji. Jak określa sam producent, to połączenie „elegancji coupé i wszechstronności kombi”. Co mają na uwadze producenci tych nowych rodzinnych pojazdów? Chcą nas zachwycić wysokimi osiągami, wspaniałym wyglądem, dużą ilością niezawodnych zabezpieczeń, komfortem jazdy i… przystępną ceną! Tak, wiele z tych modeli chyba najbardziej zaskakuje nas ceną. To naprawdę dobra wiadomość dla tych, którzy mają w planach zakup rodzinnego samochodu.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Samochód rodzinny musi być funkcjonalny. Co to oznacza w praktyce? Na pewno duża pojemność bagażnika, gdyż każdy wyjazd rodzinny wiąże się z zabraniem tabunem toreb – zwłaszcza, gdy w rodzinie przeważają kobiety. 😉 (no nie czarujmy się, Drogie Panie! :D). Taki bagażnik w połączeniu z elektrycznym sterowaniem drzwiami do niego z pewnością jest bardzo pożądanym rozwiązaniem. W wypadku bezpieczeństwa może nas zainteresować funkcja automatycznej blokady tylnych drzwi w trakcie jazdy. Dzięki temu nasze dzieci nie będą mogły ich otworzyć w nieodpowiednim momencie.

A co Wy bierzecie pod uwagę, szukając samochodu dla swojej rodzinki? Może macie w związku z tym jakieś doświadczenia? Podzielcie się nimi!

Pozdrawiam,
P.

Dodaj komentarz