3 najładniejsze perfumy męskie

perfumy meskie

Rynek męskich perfum jest niezwykle szeroki. Duży wybór sprawia, że ciężko jest jednoznacznie określić, które perfumy są najbardziej jakościowe. Poniżej postanowiliśmy przedstawić kilka propozycji, które według nas zaliczają się do najładniejszych męskich zapachów.

Najładniejsze perfumy męskie – Hermes Terre d’Hermes

Najładniejsze perfumy męskie to szeroko kategoria. Wśród nich bardzo dużą popularnością cieszą się produkty firmy Hermes. Do ich najpopularniejszych dzieł należy między innymi Hermes Terre d’Hermes. Kompozycja ta została wypuszczona na rynek w 2006 roku i do tej pory cieszy się niesłabnącą popularnością. Po otwarciu wita nas ona cytrusowym aromatem pomarańczy i grejpfruta. Następnie przechodzą one w zapachy stworzone z akordów pieprzu pelargonii. Bazę stanowi jednak paczula, wetyweria oraz akordy cedru i benzoiny.

Najładniejsze perfumy męskie – Hugo Boss Botled Infinite

Innym cieszącym się bardzo dużą popularnością produktem jest woda perfumowana Hugo Boss Botled Infinite. Jest to kolejna kompozycja od Hugo Bossa, która została wypuszczona na rynek w 2019 roku. Charakteryzuje się ona intensywnym, drzewno-aromatycznym zapachem. W swoim zamyśle symbolizować ma ona styl życia zdecydowanych mężczyzn. W jej nutach znaleźć możemy szałwię, cynamon, soczyste jabłka oraz mandarynki. Serce zapachu stanowią rozmaryn, lawenda oraz aromat paczuli. Kompozycję tę znaleźć możemy między innymi u takich dostawców jak MEHLICH & OCHMAN S.C.

Najładniejsze perfumy męskie – Givenchy Gentleman

Dużą popularność wśród mężczyzn w ostatnich latach zdobyła woda perfumowana Givenchy Gentleman. Została ona wypuszczona na rynek w 2018 i od tego czasu cieszy się niesłabnącą renomą. Jest to drzewno-aromatyczna kompozycja zapachowa. Jej głównym składnikiem jest irys, który odpowiada za nutę serca. W tej kompozycji za nutę głowy odpowiada czarny pieprz, natomiast bazę stanowi paczula, koktajl black vanilla husk i balsam tolu. Wodę znaleźć możemy w mieszczącym 100 ml czarnym flakonie.

Dodaj komentarz