Gotowanie na najwyższym poziomie

Gotowanie to dla wielu osób prawdziwa pasja. Poznawanie nowych smaków, eksperymentowanie z przepisami i raczenie bliskich pysznymi potrawami może być źródłem wielkiej satysfakcji. Jest jednak coś, co mogłoby to skutecznie uniemożliwić – złej jakości sprzęt kuchenny. W poszukiwaniu garnków idealnych, warto dowiedzieć się, jakie zalety posiadają garnki Philipiak.

Garnki Philipiak – trochę faktów

Firma Philipiak pojawiła się na rynku w 2001 roku, wprowadzając wyjątkową ofertę garnków i naczyń, które zachwycają nowoczesnymi technologiami, pięknym wzornictwem i funkcjonalnością. Garnki Philipiak wykonane są najlepszej jakości materiałów, mianowicie stali szlachetnej. Są dodatkowo wyposażone w akutermiczne dno, dzięki czemu gotowane w nich potrawy gotują się równomiernie, a podczas smażenia nie dochodzi do przypalenia. Poza tym garnki te są antyalergiczne, antybakteryjne oraz kumulują ciepło, dzięki czemu przyrządzane w nich potrawy nie tracą smaku i aromatu.

garnki philipiak
Garnki Philipiak umożliwiają zdrowe gotowanie na parze.

Dużą zaletą garnków Philipiak jest to, że umożliwiają zdrowe i dietetyczne gotowanie bez użycia soli i tłuszczu – ma to duże znaczenie dla osób starających się zdrowo odżywiać lub zrzucić kilka kilogramów i zależy im na posiłkach smacznych, a jednocześnie niskokalorycznych.

Poczuj się jak szef kuchni!

Posiadając garnki Philipiak, możemy zupełnie inaczej spojrzeć na czas spędzany w kuchni – to cenne szczególnie dla osób, które na co dzień nie przepadają za gotowaniem. Z garnkami marki Philipak gotowanie jest przyjemne, nieskomplikowane i praktycznie zawsze się udaje. Przygotowywane potrawy są bowiem idealnie ugotowane, usmażone lub uduszone.

garnki philipiak
Tylko w garnkach marki Philipiak można gotować bez użycia soli i tłuszczu.

Garnki z nienagrzewającymi się uchwytami i pokrywki z termostatem ułatwiają kontrolowanie temperatury w garnku bez zaglądania do niego i ryzyka poparzenia. Wszystko to sprawia, że garnki Philipiak cieszą się bardzo dobrą opinią wśród użytkowników. Takie opinie można znaleźć chociażby w sieci na tematycznych forach.

Dodaj komentarz