Idealne wczasy w Chorwacji

Dzień dobry Kochani!

Co prawda, dopiero marzec, ale ja z przyjemnością rozmyślam o nadchodzących wakacjach. Tak naprawdę to już najwyższa pora, aby zacząć planować urlopy. Gdzie wolicie spędzać czas wolny: w kraju czy za granicą? Zdecydowana większość wybiera jednak ciepłe kraje, gdyż ceny noclegów są niewielkie, a mamy gwarantowaną wysoką temperaturę oraz piękne widoki. Jednym z takich miejsc jest Chorwacja. Wczasy w Chorwacji to naprawdę dobry wybór.

Wczasy w Chorwacji – atrakcyjne i niedrogie

Chorwacja to miejsce wręcz stworzone do wypoczynku. Przyciąga ono wielu turystów spragnionych słońca, krystalicznie czystej wody i przyjemnie ciepłego piasku. Do najbardziej atrakcyjnych regionów Chorwacji zaliczamy Dalmację, Istrię lub zatokę Kvarner. Nie bez powodu Chorwację nazywa się „krajem tysiąca wysp”, gdyż wzdłuż Adriatyku rozciąga się aż 1885 wysp należących do niej. Oprócz cudownych plaż, możemy podziwiać tutaj wspaniałe rezerwaty przyrody i parki narodowe, gdzie fauna i flora znajdują się wręcz w nienaruszonym stanie. Przykładem może być park narodowy przy Jeziorach Plitwickich, który jest pełen bujnych lasów, wodospadów, a także posiada szesnaście jezior o krystalicznie czystej wodzie. Zupełną odmianą są natomiast góry Dynarskie, które oddzielają Dalmację i Istrię od reszty kraju i są odnogą Alp. Ale wczasy w Chorwacji to nie tylko zapierające dech w piersiach krajobrazy. To także szereg rozrywek i tanich noclegów.

Noclegi w Chorwacji

Wczasy w Chorwacji możemy spędzić na wynajętej wcześniej kwaterze. Może to być domek letniskowy, pokój lub apartament, a nawet willa. Wszystko zależy od tego, czy chcemy zapłacić tanio czy też zaserwować sobie odrobinę luksusu. Za domek z dużym tarasem, ogrodem, grillem, basenem lub apartament blisko morza zapłacimy już około 500 euro za tydzień.
Chorwacja to idealne miejsce na wczasy – sprawdź ofertę domów wakacyjnych.

Pozdrawiam,
P.

One thought on “Idealne wczasy w Chorwacji

Dodaj komentarz