Idealny telewizor do salonu

Chyba nie ma dzisiaj osoby, która nie posiada telewizora. W wielu domach oglądanie filmów czy programów rozrywkowych to główny sposób spędzania wolnego czasu, dlatego też zwraca się dużą uwagę na jakość telewizora, a zwłaszcza obrazu. W tej kwestii technologia posunęła się bardzo do przodu, dzięki czemu telewizory Full HD są już na porządku dziennym. Pozwalają one oglądać programy w ostrych, naturalnych barwach i z doskonałym dźwiękiem. Poznaj niektóre z nich!

Telewizory Full HD, czyli kino w zaciszu domowym

Ciekawą ofertę, jeśli chodzi o telewizory Full HD, posiada marka LG. Posiadają jedyny na rynku telewizor LED wyróżniony certyfikatem THX, który gwarantuje niezwykłą głębię obrazu oraz dźwięku. Szukając więc idealnego telewizora do swojego salonu, warto przejrzeć ofertę LG. Oto kilka propozycji:

LG TV 32LH510B

telewizory full hdCechami wyróżniającymi tego modelu są: procesor obrazu Triple XD Engine, metalowa konstrukcja oraz wyjątkowo czysty dźwięk. Procesor Triple XD Engine zapewnia wyższy poziom głębi kolorów, kontrastu oraz ostrości, dzięki czemu obraz jest absolutnie perfekcyjny. W pakiecie LG GAME TV są też dostępne gry, całkowicie bezpłatnie. Oprócz tego model ten posiada wbudowaną funkcję Picture Wizard III, która pozwala na łatwe sterowanie parametrami obrazów, między innymi poziomem czerwieni, barwy, odcieni, ostrości oraz intensywności podświetlenia.

LG TV 49LH6047

telewizory full hdTen model również został wyposażony w procesor obrazu Triple XD Engine, funkcję Picture Wizard III i bezpłatne wbudowane gry, a ponadto system webOS 3.0 zaprojektowany tak, by można było sterować funkcjami telewizora w łatwy sposób. Telewizor posiada także funkcję Virtual Surround Plus, która wzbogaca dźwięk dzięki możliwości uzyskania wirtualnego dźwięku przestrzennego. To zapewnia wyjątkowe wrażenia słuchowe.

LG TV 50LF652V z systemem webOStelewizory full hd

 

telewizory full hd
System webOS.

Model ten dostępny jest w rozmiarach 42, 50 i 55 cali. Opracowany przez LG system webOS pozwala w komfortowy sposób obsługiwać wszystkie funkcje telewizora. Jest on nieskomplikowany i intuicyjny, dzięki czemu jego obsługa już od pierwszych chwil jest łatwa i przyjemna. Model ten posiada również Fun Setup, czyli zabawne konfigurowanie. Animowana maskotka prowadzi nas już od pierwszych chwil przez procedurę podstawowych ustawień, dzięki czemu jest to łatwe i szybkie.

Dodaj komentarz