Innowacyjny program edukacyjny

Dzień dobry Moi Mili!

Już za kilkanaście dni koniec wakacji! Czy to smutna wiadomość? Dla niektórych pewnie tak, ale wcale taka być nie musi. Nauka nie musi być nudna i monotonna, zwłaszcza gdy mamy do dyspozycji tyle multimedialnych pomocy. Dzieci dużo szybciej się uczą i zapamiętują, gdy szkoły wdrażają innowacyjny program edukacyjny w szkołach, a rodzice starają się zadbać o ich zdolności manualne.

Program edukacyjny dla dzieci i nauczycieli

Przykładem takiej fajnej inicjatywy jest program edukacyjny stworzony przez RWE Polska, który nazywa się Power Box. Został przygotowany przez RWE i Centrum Nauki Kopernik. Jego zadaniem jest przekazanie dzieciom ważnej wiedzy o wytwarzaniu i wykorzystywaniu energii elektrycznej. Zapraszam Was do obejrzenia dwóch filmików, które zawierają test zestawu RWE Power Box oraz lekcję pokazową z jego użyciem.

Jak Wam się podoba ta inicjatywa? Sądzicie, że sprawdzi się w polskich szkołach? A może, Waszym zdaniem, to niepotrzebny wydatek? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach pod tym wpisem lub na naszym Fanpage’u na Faceeboku!

Pozdrawiam,
P.

Dodaj komentarz