Inwestycje deweloperskie w Warszawie

Dzień dobry Moi Drodzy!

Każdy z nas pragnie mieć swoje mieszkanie, w którym będzie się czuć bezpiecznie i komfortowo. Wynajem oraz zakup mieszkań wciąż cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Z tego względu co jakiś czas wystawiane są na sprzedaż mieszkania w dobrych dzielnicach Warszawy przez grupę Polnord. Ich inwestycje deweloperskie dotyczą mieszkań i lokali handlowo-usługowych między innymi w Wilanowie i na Woli. Zobaczmy, co konkretnie oferują.

Inwestycje deweloperskie w Warszawie – Brzozowy Zakątek

Jedną z godnych uwagi inwestycji deweloperskich Polnord jest oferta aż 124 nowych, przestronnych mieszkań w Brzozowym Zakątku, który mieści się w Wilanowie. To doskonała lokalizacja, gdyż umożliwia łatwy dojazd do wszystkich dzielnic Warszawy, z dostępem do szkół, sklepów i atrakcji, a jednocześnie zapewnia zaciszne miejsce, w którym można odpocząć lub oddać się zajęciom rekreacyjnym. Osiedle Brzozowy Zakątek składa się 3 nowoczesnych budynków mających 4 lub 5 kondygnacji, z ogrodzeniem.

inwestycje deweloperskie
Brzozowy Zakątek, Warszawa Wilanów

Niedaleko znajduje się bardzo rozbudowany kompleks rekreacyjny. Składa się między innymi z dużego wewnętrznego dziedzińca z zadbaną zielenią, brzozowego zagajnika, a także przyjemnym oświetleniem wokół osiedla. Istnieje też strefa zabawy dla najmłodszych mieszkańców w postaci wewnętrznych placów zabaw pod stałą obserwacją. Dzięki temu Brzozowy Zakątek może pochwalić się także dużym bezpieczeństwem. Jeśli chodzi o mieszkania, składają się one z jednego do czterech pokoi, widnej kuchni, łazienki z osobnym WC, a także przestronnego tarasu. Średnia powierzchnia mieszkań wynosi około 60 m2.

inwestycje deweloperskie
Układ mieszkania w Brzozowym Zakątku w Warszawie.To inwestycja deweloperska, która cieszy się sporym zainteresowaniem, jeśli chodzi o kupno mieszkań dla rodzin. Nic dziwnego, można tu znaleźć spokój, bezpieczeństwo i komfort. Jeżeli chcielibyście poznać jeszcze inne inwestycje deweloperskie Polnord, zachęcam do zajrzenia TUTAJ.

Pozdrawiam,
P.

Dodaj komentarz