Skuteczna nauka języka angielskiego

Dzień dobry Kochani!

Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach znajomość języka angielskiego to już nie dodatkowy atut – to podstawowy wymóg. I nie chodzi tu tylko o pracę za granicą, również w naszym kraju w wielu wypadkach znajomość angielskiego w stopniu płynnym jest wręcz niezbędna. Z racji tego, że na rynku pracy wciąż funkcjonują osoby, które za czasów szkolnych nie miały możliwości nauki tego języka, dużą popularnością cieszą się szkoły językowe. Jedną z nich jest Speak Up. Co dobrego można o niej powiedzieć?

Speak Up – językowa szkoła na poziomie

Szkoły językowe Speak Up oferują studentom naukę angielskiego przy użyciu nowoczesnych metod i pomocy dydaktycznych. Poziom, jak i przebieg zajęć jest dopasowany do potrzeb, możliwości, umiejętności, a także oczekiwań studentów. Istnieje nawet możliwość samodzielnego doboru ćwiczeń i materiału, dzięki czemu studenci nie muszą płacić za lekcje, z których odniosą mały lub żaden pożytek. Zajęcia mogą się odbywać w niewielkich, około 6-osobowych grupach, indywidualnie, a także on-line. Każda z tych wersji ma swoje zalety.

speak up
Nauka w Speak Up odbywa się w niewielkich grupach, co sprzyja stworzeniu swobodnej atmosfery, a to z kolei ułatwia naukę.

Zajęcia w grupach sprzyjają robieniu postępów w komunikacji i swobodnym posługiwaniem się językiem. Zajęcia indywidualne to dobry pomysł dla kogoś, komu zależy na kontakcie z lektorem bez rozpraszania uwagi. Z kolei lekcje on-line to świetna opcja dla osób zapracowanych, gdyż można z nich korzystać w dowolnym miejscu i czasie. Speak Up może poszczycić się grupą wykwalifikowanych lektorów i nauczycieli, którzy mają dobre podejście do uczniów i są otwarci na nowe kontakty. Potrafią stworzyć przyjemną atmosferę, która sprzyja nauce.

speak up
Speak Up oferuje również lekcje on-line. To opcja idealna dla osób zajętych, które wolą same decydować, kiedy i ile czasu poświęcą na naukę.

Jeżeli chcielibyście zapoznać się z bardziej szczegółowym opisem zajęć i efektów, jakie daje nauka w Speak Up, zachęcam Was do zajrzenia TUTAJ.

A co Wy sądzicie o szkole językowej Speak Up? Czekam na komentarze!

Pozdrawiam,
P.

Dodaj komentarz