Moda męska, czyli co się nosi tej jesieni?

Jesień w pełni, wielu z nas wciąż jednak kompletuje swoją jesienną garderobę. Zakup płaszcza czy nieprzemakających butów to zdecydowanie priorytet, warto jednak zwrócić uwagę na tegoroczne trendy i znaleźć coś dla siebie. Dzisiaj przedstawiamy, jak prezentuje się moda męska – jakie nosi się kolory i modele.

Moda męska jesienią 2016 – elegancka i gustowna

Trzeba przyznać, że klasyka nigdy nie wychodzi z mody i zawsze znajdzie miejsce dla siebie w najnowszych trendach. Nie inaczej jest w tym roku – elegancki i klasyczny mężczyzna zawsze prezentuje się atrakcyjnie. Klasycznymi kolorami są więc czerń, granat oraz brąz. Prezentują się dobrze zarówno w podstawowych elementach męskiego jesiennego stroju, jak i w dodatkach.moda męska

moda męska

moda męska

Jednym z ciekawszych dodatków modnych w tym sezonie jest kapelusz. Elegancki mężczyzna zawsze wygląda w nim męsko i nieco tajemniczo. Kapelusz idealnie wpasowuje się do klasycznego look’u, a przy okazji chroni przez zimnem czy deszczem, typowymi dla jesiennej aury. Do jesiennego płaszcza pasują kapelusze typu kaszkiet, fedora, homburg i trilby.

moda męska
Kapelusz typu fedora

Oczywiście dla mężczyzn lubiących nieco luźniejszy styl pasować będą bardziej klasyczne czapki.

Jesień po wojskowemu

Absolutnym hitem tej jesieni w modzie męskiej jest styl militarny. To dobry look dla każdego mężczyzny – dodaje mu męskości, charakteru i nieco drapieżności. Zaliczamy tu dwurzędowe płaszcze i kurtki z ozdobnymi, metalowymi guzikami i wykładanymi dużymi kołnierzami, w kolorach zieleni lub khaki, a do tego ciężkie, skórzane obuwie.

moda męska

moda męska

moda meska

Dodaj komentarz