Na słońce i deszcz – parasole reklamowe z nadrukiem

Na słońce i deszcz – parasole reklamowe z nadrukiem

Parasole to nieodzowny gadżet w trakcie upalnego lata oraz deszczowej pogody. Zapewniają ochronę przed palącym słońcem i opadami, ale również mogą być świetnym sposobem na promocję firmy. Sprawdź, jak zamówić parasole reklamowe z nadrukiem!

Rodzaje parasoli reklamowych

Producenci gadżetów reklamowych mogą zaoferować swoim klientom różne rodzaje parasoli reklamowych, które mogą być uzupełnione o wykonane na zamówienie nadruki.

Parasole można podzielić na dwie główne kategorie, czyli na parasole ręczne oraz na parasole stojące.

Ręczne parasolki – parasole reklamowe z nadrukiem zabezpieczaj przed deszczem i dzięki temu są świetnym gadżetem reklamowym na jesień, gdy opady zdarzają się coraz częściej. Do dyspozycji jest pełna gama różnych parasoli, między innymi parasole z drewnianymi rączkami, parasole automatyczne czy nowoczesne parasole składane do kompaktowych wymiarów.

Parasole stojące przeznaczone są do ustawienia na podłożu i mogą być one również umieszczone w specjalnym otworze w stoliku. Tego rodzaju parasole reklamowe z nadrukiem świetnie sprawdzają się dla lokali gastronomicznych, ale również mogą one sprawdzić się na różne eventy plenerowe. Są one oferowane w różnych wielkościach i kształtach – można kupić parasole okrągłe i kwadratowe.

Jak zamówić parasole reklamowe z nadrukiem?

1. Wybór producenta parasoli reklamowych

Żeby zamówić parasole reklamowe z nadrukiem, trzeba w pierwszej kolejności wybrać firmę, która będzie mogła wykonać je na zamówienie.

W ich produkcji specjalizuje się obecnie wielu producentów gadżetów reklamowych, którzy mogą wykonać je w wielu wariantach. Warto zwrócić uwagę na dostępne rodzaje parasoli i ich jakość, która związana jest z materiałem na poszycie i konstrukcją parasola.

2. Przygotowanie projektu

Najczęściej parasole reklamowe z nadrukiem wykańczane są z użyciem logo firmy, ale można również umieścić na nich inne nadruki. Projekt druku powinien być wykonany zgodnie z wymaganiami firmy.

Najczęściej do personalizacji parasoli używane są metody druku transferowego albo płaskiego. Stosowane są specjalne pigmenty odporne na promieniowanie UV.

3. Złożenie zamówienia na parasole

Należy wtedy przekazać przygotowany projekt graficzny, który ma być umieszczony na tkaninach, a także wybrać rodzaj i nakład parasoli.

Obecnie zamówienia na parasole reklamowe z nadrukiem mogą być również zakupione całkowicie przez internet, co jest dużym atutem. Wtedy można uzgodnić szczegóły zlecenia online i już w ciągu kilku dni roboczych otrzymać gotowe parasole.

Dodaj komentarz