Najmodniejsze koce i poduszki tej zimy!

Zima zbliża się wielkimi krokami, a u wielu z nas już jest biało za oknem. Długie, zimne wieczory najchętniej spędzamy w ciepłym, przytulnym domu z kubkiem gorącej herbaty, dobrą książką i ukochaną osobą u boku. Jak przygotować swoje mieszkanie na nadejście zimy, aby było jeszcze bardziej ciepłe i przytulne? Prawdziwym hitem tej zimy stały się ciepłe koce i poduszki, będące idealnym uzupełnieniem aranżacji wnętrz.

Ciepłe koce i poduszki – piękne i praktyczne

Koce i poduszki to elementy wyposażenia, które jednocześnie mogą stanowić dekorację, ale i być bardzo praktyczne. Ciepły, wełniany koc to idealne nakrycie na zimne wieczory, gdy odpoczywamy po pracy lub walczymy z przeziębieniem. Futrzaste poduszki pięknie wyglądają na łóżku w sypialni bądź na kanapie w salonie, nadając wnętrzu ciepłego, rodzinnego i spokojnego klimatu. Mając pod głową taką miłą, miękką poduszkę nietrudno zapaść w przyjemną, po południową drzemkę. Oto kilka ciekawych pomysłów na to, jak wykorzystać koce i poduszki do aranżacji wnętrz. Najpierw zobaczmy aranżacje z wykorzystaniem ciepłych, wełnianych koców:

koce i poduszki

koce i poduszki

koce i poduszki

A oto pomysły na aranżację wnętrz z wykorzystaniem futrzanych, kolorowych poduch oraz wełnianych poduszek w stylu skandynawskim:

koce i poduszki

koce i poduszki

koce i poduszki

Jak widać, koce i poduszki mogą być świetnym dodatkiem do salonu lub sypialni. Ich odpowiedni dobór może sprawić, że wygląd salonu czy sypialni całkowicie się odmieni! W ten prosty sposób, bez wydawania zbyt wielu pieniędzy można odświeżyć aranżację swojego mieszkania i nadać mu nowy blask.

Dodaj komentarz