Najnowsze oprogramowanie do telefonu

Witam Moich Czytelników!

Obecnie większość ludzi używa telefonów, nawet seniorzy. Jest grupa ludzi, którzy preferują małe klasyczne komórki z klawiszami,wśród młodzieży największą popularnością cieszą się jednak smartphon’y. Obecnie można kupić przyzwoitej jakości urządzenie już w przedziale od 300 do 500 zł. Jeśli jednak jesteś wymagającym użytkownikiem, będziesz musiał otworzyć szerzej portfel, mocne maszyny kosztują bowiem od 900 do 2500 zł. Ale każdy telefon ma oprogramowanie, niestety niektórzy producenci porzucają wspieranie komórek już po dwóch latach, czasem jeszcze szybciej. I co ma zrobić użytkownik, który chce mieć nadal najnowsze oprogramowanie do telefonu w swoim urządzeniu?

Jeśli trochę pogrzebiemy w sieci, może się okazać że na nasz telefon jest dostępne najnowsze oprogramowanie, które zostało zaczerpnięte z innego modelu telefonu i dostosowane do naszego. W Polsce jest duże forum poświęcone temu tematowi, jeśli znamy dobrze angielski, możemy skorzystać z pomocy użytkowników z całego świata na innym forum, liczącym przeszło 6 milionów użytkowników z całego globu. Wśród nich mamy programistów, developerów, ludzi którzy mają bardzo małe pojęcie i są niejako „nowi”. Lecz każdy chętnie pomoże, udzieli rady, jedynym warunkiem jest język angielski.

Oprogramowanie do telefonu.Ważne też przy tym wszystkim jest to, że bawiąc się w zmiany systemów w telefonach, jakiekolwiek modyfikacje, tracimy gwarancję, producent telefonu nie uzna jej. Nie możemy też mieć pretensji do osób udostępniających oprogramowanie do telefonu, często jest ono nie sprawdzone, a testerami jesteśmy my. Robimy wszystko na własną odpowiedzialność i zawsze będzie o tym mowa. A więc jeśli jesteś ciekawy jak działają telefony, masz trochę czasu, znasz angielski i niegroźne dla Ciebie zrobienie sobie drogiego przycisku do papieru…. Poszukaj troszkę, w wyszukiwarce wpisz model telefonu i development, możesz też dodać nazwę swojego systemu, na pewno na pierwszej stronie znajdziesz potężne kompendium wiedzy, które jest muliplatformowe. 🙂

Pozdrawiam,
P.

Dodaj komentarz