Nowe smartfony podbijają świat i serca!

Cześć Wszystkim!

Technologiczne nowinki docierają do nas ze wszystkich stron. Chociaż nie pasjonuje się nimi bardzo, jestem ciekawska w tych dziedzinach. I jak każdy, na co dzień korzystam z tych zdobyczy techniki i technologii. W świecie komórkowym największym zainteresowaniem, także moim, cieszą się nowe smartfony. Trzeba przyznać, że na rynku panuje teraz ogromna konkurencja – najlepsze marki walczą ze sobą o Klientów, tworząc coraz to nowsze i potencjalnie lepsze modele biznesowych telefonów. Sprawdźmy więc, co mają nam do zaoferowania.

Nowe smartfony kobiecym okiem

Cóż, bizneswoman nie jestem, więc nieszczególnie przywiązuję wagę do biznesowych atutów nowych smartfonów. Interesuje mnie za to jakość zdjęć i nagrań wideo, możliwość słuchania muzyki w wysokiej jakości, a także płynny dostęp do Internetu, poczty elektronicznej i serwisów społecznościowych. Myślę, że dziś każdy przeciętny użytkownik smartfona właśnie na te aspekty zwraca uwagę. Trzeba przyznać, że niektóre nowe smartfony podołały tym wymogom. Na przykład Xperia Z5 może poszczycić się najlepszym aparatem fotograficznym wśród smartfonów, a do tego jest dostępny w wodoodpornej obudowie. Od teraz robienie zdjęć na wakacjach, na plaży czy w morzu nabierze zupełnie innego wymiaru!

sony
Sony Xperia Z5 to smartfon z wodoodporną obudową!
nowe smartfony
Nowe smartfony Sony Xperia.

Z kolei Xperia Z5 Premium jako pierwszy i na razie jedyny smartfon na świecie posiada wyświetlacz 4K UHD oraz technologię skalowania 4K Ultra HD, co wznosi mobilną rozrywkę na jeszcze wyższy poziom! Posiadanie takiego smartfona może nam zastąpić telewizor, laptop i odtwarzacz CD!

Myślę, że tymi kilkoma imponującymi danymi rozbudziłam Wasz apetyt na nowe smartfony. Aby nie zostawić Was tylko z tym, polecam zajrzeć na tę stronę i poczytać o nich coś więcej.

Pozdrawiam,
P.

Dodaj komentarz