Oczyszczacze powietrza Vestfrost – dlaczego warto?

czyste powietrzeOczyszczacze powietrza z roku na rok zyskują popularności, stąd też na rynku pojawiają się nowi producenci, a także coraz nowsze modele oczyszczaczy powietrza. Najlepsze oczyszczacze powietrza charakteryzują się najlepszymi filtrami, dzięki którym możemy liczyć na eliminację z powietrza zanieczyszczeń. Podczas zakupu warto wybrać taki model, który dobrze poradzi sobie na danej powierzchni, będzie cichy, a jego wnętrze bogate.

Na jaki oczyszczacz powietrza postawić?

Najlepsze oczyszczacze powietrza, czy muszą być drogie?

Urządzenia jakimi są oczyszczacze powietrza, mają szerokie zastosowanie, możemy korzystać z nich zarówno w domach, ale także w biurach, czy nawet salach przedszkolnych. Najlepsze oczyszczacze powietrza to najprościej mówiąc takie, które najlepiej odfiltrowują z powietrza zanieczyszczenia, ale także, które będą mieć dodatkowe funkcje np. jonizacji, czy nawilżania, będą mogły pracować samodzielnie w trybie automatycznym, a hałas który emitują pozwoli na ich zastosowanie w sypali, czy pokoju dziecięcym. Wszystko to składa się na najlepsze urządzenie. Oczywiście, aby wybrać jak najlepiej konieczne będzie zastanowienie się czego właściwie oczekujemy, dlaczego zdecydowaliśmy się na zakup oczyszczacza i jakie dodatkowe funkcje nas interesują oraz określić budżet. Jeśli już mowa o kwestiach finansowych, to nie sposób nie zgodzić się z tym, że oczyszczacze powietrza do najtańszych nie należą, nie jest to sprzęt do 100 zł, który będzie filtrować powietrze przez długie lata. Najlepsze oczyszczacze jednak nie muszą być ogromną inwestycją, na którą ciężko zdobyć fundusze. Dobrym przykładem urządzeń doskonale łączących dobre parametry i atrakcyjną cenę są dostępne od niedawna na polskim rynku oczyszczacze powietrza Vestfrost.

Oczyszczacze powietrza Vestfrost- dlaczego warto zainteresować się duńską marką?

Oczyszczacze powietrza Vestfrost choć nie mogą się pochwalić dużym doświadczeniem w branży, z pewnością zasługują na zainteresowanie. Szczególnie jeśli szukamy sprzętu atrakcyjnego cenowo. Duński producent wypuścił na rynek 3 modele, różniące się powierzchnią i wydajnością oczyszczania, dzięki czemu dopasujemy je odpowiednio do naszych potrzeb.

Wszystkie trzy urządzenia posiadają we wnętrzu:

  • filtr wstępny

  • wkład węglowy

  • filtr HEPA

  • lampę UV-C LED

  • jonizator

5-stopniowa filtracja gwarantuje bardzo dobry jej poziom, a dzięki lampie UV a także jonizatorowi z powietrza zostaną usunięte także wirusy i bakterie. Co jeszcze przemawia za duńska marką? Oczyszczacze powietrza Vestfrost pracują cicho, oraz samodzielnie, wszystko dzięki odpowiednim trybą pracy, są energooszczędne, a ich niewielki wygląd sprawia, że łatwo jest je wkomponować do wnętrza. Na tle konkurencji oczyszczacze duńskiego producenta wyróżnia możliwość sterowania urządzeniami z poziomu aplikacji mobilnej. Korzystna i atrakcyjna jest także cena, najtańszy oczyszczacz powietrza Vestfrost kupimy już za 1099 zł, a najdroższy do bardzo dużych powierzchni już za 2199zł. Aby być obiektywnym warto wspomnieć również o wadach, których na szczęście jest niewiele. Oczyszczacze powietrza Vestfrost nie posiadają wielu czujników i trybów pracy, w tej kwestii bliżej im do bardziej podstawowych urządzeń, jeśli szukamy oczyszczacza z funkcją nawilżania, niestety wśród duńskich produktów ich nie znajdziemy. Oczyszczacze od Vestfrost to tylko 3 modele, więc jeśli lubimy mieć wybór w tym przypadku nie poszalejemy.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Dodaj komentarz