Oryginalne prezenty na każdą okazję

Witajcie Kochani!

Zaczął się marzec, miesiąc, w którym pożegnamy zimę, a z uśmiechem na twarzy przywitamy wiosnę! Osobiście z niecierpliwością wyczekuję słonka, wyższych temperatur, możliwości jeżdżenia na rowerze i ogólnie spędzania czasu na świeżym powietrzu… Myśląc o tym, jak wiele można zrobić poza domem, gdy jest piękna pogoda, zaczęłam zastanawiać się nad nową modą, która ma w sumie z tym związek. Chodzi o oryginalne prezenty „wręczane” bliskim osobom. „Wręczane”, bo przecież ciężko dosłownie wręczyć komuś skok na bungee czy na linie. Tak, to właśnie nazywamy oryginalnymi prezentami!

Oryginalne prezenty w modzie

Trzeba przyznać, że jest w roku kilka takich okazji, w których tradycją stało się wręczanie upominków, jak chociażby Boże Narodzenie, urodziny czy Walentynki w wypadku zakochanych. Ze standardowych pomysłów na prezent opcje szybko mogą się nam wyczerpać. No bo ileż książek czy płyt możemy komuś wręczyć? I jak chcemy zaskoczyć bliską osobę, dając jej w prezencie to samo, co rok czy dwa lata wcześniej? Dziś, aby bliska osoba naprawdę zapamiętała prezent, musi on być niepowtarzalny, oryginalny. Z pomocą przychodzą nam sklepy internetowe, które „serwują” właśnie takie oryginalne prezenty. Opcje są różne, pogrupowane ze względu na profil wręczanego prezentu, są prezenty dla Niej, dla Niego, dla Rodziców, dla Par lub dla Dzieci. Prezenty te mają być niecodzienne, zaskakiwać, stanowić największą przygodę w życiu.

Prezent, którego nigdy nie zapomnisz…

Przyjrzyjmy się zatem kilku ciekawym i dość popularnym propozycją. W wersjach dla Niego, a więc dla Chłopaka, Współmałżonka lub Brata można wybrać głównie ekstremalne prezenty, takie jak: zajęcia na strzelnicy, jazda Monster Truckiem, lot w tunelu aerodynamicznym, lot paralotnią czy przejażdżka czołgiem. Trzeba przyznać, że są to przeżycia, których nikt z nas raczej nie zafunduje sobie od tak, z oszczędności. W wielu wypadkach zostają one w sferze marzeń, które dziś można spełnić, dając bliskiej osobie mnóstwo frajdy i zadowolenia. Dla Pań przygotowano głównie doznania zmysłowe, takie jak: weekend w SPA, masaż relaksacyjny, seans w Grocie Solnej, ale także trochę aktywności, na przykład nauka jazdy konnej, lot paralotnią, lekcja nurkowania lub zwiedzanie palarni kawy z degustacją.

A co Wy sądzicie o takich prezentach? Czy chcielibyście otrzymać którąś z wymienionych propozycji na prezent od Ukochanej osoby?

Pozdrawiam,
P.

Dodaj komentarz