Podwieszany fotel ogrodowy – hit tego lata!

Lato to czas, gdy uwielbiamy przebywać poza domem. Piękna pogoda, przyjemne ciepło i długie dni zachęcają do wychodzenia na działkę, do ogrodu czy nad wodę i spędzania miłego czasu z przyjaciółmi. Posiadając przydomowy ogród, możemy go zaaranżować w taki sposób, by był dla nas wyjątkowym miejscem relaksu i odpoczynku. W utworzeniu takiej atmosfery bardzo pomoże podwieszany fotel ogrodowy, będący prawdziwym hitem w tym sezonie, jeśli chodzi o urządzanie wnętrz i ogrodów.

Podwieszany fotel ogrodowy – z parasolem, dwuosobowy czy bocianie gniazdo?

Podwieszany fotel ogrodowy to wygodne siedzisko umożliwiające delikatne kołysanie się w wygodnej pozycji. Choć funkcją przypomina huśtawkę, jest o wiele bardziej uroczy i stylowy. Taki fotel umożliwia wypicie porannej kawy w przyjemnej atmosferze, ciszy i spokoju. W ten sposób można też zakończyć ciężki dzień z lampką wina i ulubioną książką. To naprawdę świetne wyposażenie ogrodu!

podwieszany fotel ogrodowy

Istnieje wiele modeli podwieszanych foteli ogrodowych – mogą być dwuosobowe, z parasolem chroniącym przed promieniami słonecznymi lub deszczem, albo wyglądem przypominający bocianie gniazdo, wiklinową kulę, hamak lub z dodatkowym podnóżkiem. Na który model Ty się zdecydujesz?

Najpiękniejsze podwieszane fotele w ogrodzie i na tarasie

Podwieszany fotel ogrodowy to w tym sezonie absolutny ‘must have’, jeśli chodzi o aranżację ogrodu bądź tarasu. Nie masz pomysłu na to, jak go wkomponować w całość? Zobacz nasze propozycje!

Podwieszany fotel typu bocianie gniazdo
podwieszany fotel ogrodowy
Dwuosobowy podwieszany fotel

podwieszany fotel ogrodowy

Podwieszany fotel z parasolem i podnóżkiem

podwieszany fotel ogrodowy

Podwieszany fotel hamakowy

podwieszany fotel ogrodowy

 

Dodaj komentarz