Volvo S60 – dynamiczne i bezpieczne

Sportowy, dynamiczny samochód będący jednocześnie wygodnym, funkcjonalnym sedanem to doskonałe połączenie dla każdego kierowcy, który ceni sobie ekonomiczną jazdę i bezpieczeństwo w połączeniu z szybkością i mocą. Tylko taki samochód może nam dać prawdziwą frajdę z jego prowadzenia bez niepotrzebnego narażania siebie i pasażerów. Czy istnieje model doskonały? Tak, jest nim Volvo S60.

Volvo S60 – czym nas urzeka?

Najnowsze Volvo S60 to propozycja szwedzkiego producenta, która trafia w gusta i potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Jest sportowym sedanem, który mimo swojego charakteru doskonale nadaje się do przewożenia pięciu osób w komfortowych warunkach. Posiada duży, pakowny bagażnik o pojemności 442 litrów, który przyda się na dalekie trasy. W razie potrzeby istnieje możliwość złożenia oparć kanapy w proporcji 60/40. Zaawansowane silniki benzynowe bądź napęd hybrydowy zapewnia świetne przyspieszenie przy niskim zużyciu paliwa oraz braku emisji spalin.volvo s60 Nowe Volvo S60 posiada też szereg innowacyjnych systemów i udogodnień, by maksymalnie uprzyjemnić jazdę w bezpiecznych warunkach. Oto niektóre z nich: Pilot Assist, City Safety, układ monitorowania pasa ruchu, system ograniczający ryzyko zjechania z drogi, Driver Alert Control, automatyczne hamowanie po kolizji, Hill Start Assist, Automatic Hold, High Strength Steel, Adaptive Cruise Control i wiele, wiele innych. Więcej na ich temat przeczytacie TUTAJ.

Marka Volvo – nie przestaje zachwycać

Model Volvo S60 to tylko jeden z wielu przykładów i dowodów na to, że marka Volvo wciąż nas zaskakuje i nie przestaje pracować nad jakością i innowacyjnością swoich produktów. volvo s60Każdy model Volvo posiada odpowiednią ilość zabezpieczeń, a także trwałą konstrukcję, dzięki czemu jazda nimi nie jest ryzykowna, nawet pomimo niesprzyjających warunków na drodze. Jednocześnie zapewniają odpowiednią dynamikę jazdy, co daje czystą przyjemność z prowadzenia pojazdu. Marka Volvo pewnie jeszcze nie raz nas zaskoczy…

Dodaj komentarz