Telefony komórkowe do użytku (nie)codziennego

Telefony komórkowe, z których dzisiaj korzystamy, właściwie w niczym nie przypominają tych pierwszych, które pojawiły się na rynku i do pewnego momentu stanowiły produkt luksusowy. Oprócz podstawowych funkcji, takich jak rozmawianie z innymi czy wysyłanie wiadomości tekstowych, oczekujemy, że telefon będzie posiadał jeszcze możliwość robienia zdjęć i nagrywania filmów, stały dostęp do Internetu i poczty elektronicznej, odtwarzacz muzyki i inne użyteczne funkcje. Przedstawiamy najlepsze telefony komórkowe dostępne obecnie w sieci Orange.

Telefony komórkowe nie tylko dla biznesmenów

Obecnie najlepiej sprzedającymi się telefonami komórkowymi są oczywiście smartfony. Posiadają one systemy operacyjne, w wielu wypadkach zastępujące komputery, co jest szczególnie istotne dla osób prowadzących własną działalność i chcących bez względu na to, gdzie przebywają, mieć kontrolę nad biznesem. Biznesowy smartfon posiada stały dostęp do Internetu, pocztę elektroniczną, terminarz i inne funkcje potrzebne do prowadzenia biznesu. Ale nie tylko ludzie sukcesu chętnie korzystają z funkcji smartfonów. Tak naprawdę już każdy, kto chce posiadać smartfona, oczekuje od niego tego, co najlepsze. Oto niektóre z naszych propozycji:

HUAWEI P8 litehuawei p8 lite

To bardzo elegancki, kompaktowy smartfon, posiadający między innymi 5-calowy ekran, 13 Mpix aparat fotograficzny oraz 8-rdzeniowy procesor (1,2 GHz), który umożliwia płynne działanie wszystkich funkcji i aplikacji. 13 Mpix aparat oraz aparat przedni o 5 Mpix umożliwia robienie ostrych zdjęć o intensywnych barwach, ale też poprawienie ich w razie potrzeby przez zaawansowane aplikacje do obróbki zdjęć. Ta funkcja szczególnie przydaje się przedsiębiorcom, którzy współpracują z Klientami i kontrahentami w innych rejonach miasta lub kraju i muszą przesyłać sobie różne dane w formie zdjęć, na przykład zdjęcia z budowy. Ciekawą funkcją jest też Dual SIM, czyli możliwość korzystania z dwóch kart SIM w jednym telefonie. Uwagę przykuwa również funkcjonalny kształt oraz specjalnie wyprofilowane krawędzie, sprawiające, że smartfon idealnie układa się w dłoni.

SONY XPERIA M4 AQUAsony xperia m4 aqua

Największą zaletą tego modelu jest zaawansowany aparat fotograficzny z aparatem tylnym o rozdzielczości 13 Mpix i przednim 5 Mpix. Dodatkowo smartfon wyposażony jest w liczne funkcje umożliwiające obróbkę zdjęć. Sprawdzi się dla osób kochających podróże i uwiecznianie miejsc i zdarzeń właśnie w formie zdjęć. Na uwagę zasługuje także wydajna bateria, która umożliwia pracę telefonu do dwóch dni przy pełnym korzystaniu ze wszystkich funkcji. Kolejną zaletą smartfona jest ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 615, dzięki któremu możemy płynnie przeglądać strony internetowe i korzystać z różnych aplikacji, a jednocześnie oszczędzać energię baterii. Sony Xperia M4 Agua jest telefonem wodoszczelnym i pyłoszczelnym, dzięki czemu można bezpiecznie z niego korzystać nawet w ekstremalnych warunkach.

HTC Desire 820htc desire 820

To model stworzony dla miłośników gier, filmów i zdjęć, którzy chcą z nich korzystać w najwyższej rozdzielczości. Posiada wyświetlacz o wielkości 5,5 cala, dzięki czemu można oglądać na nim filmy w HD, a także płynnie przeglądać strony www, czytać, oglądać oraz grać. Dla jeszcze większych wrażeń HTC Desire 820 został wyposażony w HTC Boom Sound, dający dodatkowe wrażenia dźwiękowe. Dwa przednie głośniki z dodatkiem wzmacniaczy dają wyjątkowo czysty, potężny i zbalansowany dźwięk. Ten smartfon zadowoli miłośników mobilnej rozrywki.

Więcej propozycji znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz