Ubezpieczenie na życie – jaką ofertę wybrać?

W pewnym wieku każdy z nas zaczyna poważnie myśleć o swojej przyszłości i jej zabezpieczeniu. Założenie rodziny to szczególny moment, gdy zaczyna nam zależeć nie tylko na naszym poczuciu bezpieczeństwa, ale przede wszystkim naszych bliskich. Dlatego bardzo dobrym pomysłem jest ubezpieczenie się. Ciekawą ofertę posiada Aegon Polska. Co o niej wiemy? I jakie opinie o Aegon można spotkać?

Produkty ubezpieczeniowe w Aegon

Aegon Program na Życie to jedna z ofert ubezpieczeniowych dostępnych w Aegon. Jest to kompleksowe rozwiązanie dla całej rodziny, dając poczucie bezpieczeństwa i gwarancję finansowego wsparcia na wypadek śmierci czy innych nieoczekiwanych okoliczności. Aegon Program na Życie składa się z dwóch modułów:

moduł kapitałowy;
moduł ochronny.

Moduł kapitałowy pozwala zabezpieczyć nasz kapitał na przyszłość oraz chroni na wypadek śmierci. Moduł ochronny dodatkowo zabezpiecza na wypadek zdarzeń losowych, między innymi 30 poważnych chorób, 300 operacji medycznych, trwałego inwalidztwa czy pobytu w szpitalu na skutek nieszczęśliwego wypadku lub choroby. Warto zaznaczyć, że w module ochronnym samodzielnie możemy rozszerzyć jego zakres, dowolną ilość razy, w zależności od naszych potrzeb.

opinie o aegon
Ubezpieczenie na życie w Aegon to dobry sposób na zabezpieczenie swojej rodziny przed kłopotami finansowymi.

Poza tym możemy samodzielnie zdecydować o podziale naszej składki między dwa moduły. Do wyboru są trzy opcje:

opcja optymalna: moduł ochronny – 25% składki, moduł kapitałowy – 75% składki;
opcja ochronna: moduł ochronny – 50% składki, moduł kapitałowy – 50% składki;
opcja oszczędnościowa: moduł ochronny – 5% składki, moduł kapitałowy – 95% składki.

Sami możemy również zadecydować, na jak długi okres zawrzemy umowę: na 5, 10, 15 lub 20 lat, a także jaki rodzaj składki wybierzemy: raz na miesiąc lub w cyklu rocznym. Gdyby z jakiegoś powodu zaszła potrzeba rezygnacji z umowy, wartość wypłaty kapitału w każdym roku jest podana na polisie.

Opinie o Aegon i jego produktach

Oczywiście wybór polisy ubezpieczeniowej to poważna kwestia, warto więc ją poważnie przemyśleć i porównać ze sobą różne oferty. Jeśli chodzi o opinie o Aegon, wiele na ten temat można przeczytać na finansowych forach internetowych. Znajdziemy tam zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie, zatem nie należy sugerować się wyłącznie nimi.

opinie o aegon
Zamiast martwić się o siebie i swoich bliskich, lepiej się ubezpieczyć i zbierać kapitał na trudne czasy.

Najlepiej samodzielnie poszukać wiarygodnych informacji i na ten podstawie wyrobić własne zdanie. W naszym kraju Aegon cieszy się dużym zainteresowaniem, a Klienci są zadowoleni głównie z ogromnego wyboru pośród produktów inwestycyjnych. Zainteresowanych zachęcam do zajrzenia TUTAJ.

Dodaj komentarz