Welurowe meble do salonu – hit tegorocznej jesieni

Jesień to pora roku, podczas której u wielu z nas następuje spadek nastroju. Deszczowa pogoda i długie wieczory mogą wzbudzić w nas melancholijny nastrój, dlatego warto coś w tym okresie zmienić, by wprowadzić w swoim otoczeniu coś nowego, świeżego. Nic dziwnego, że sporo osób właśnie wraz z nadejściem jesieni decyduje się na zmianę aranżacji w mieszkaniu. Co jest trendy w tym sezonie? Prawdziwym hitem stały się welurowe meble do salonu.

Welurowe meble w salonie – szyk i elegancja

Welur to materiał, który w dotyku i wyglądzie przypomina aksamit bądź jedwab. Jest więc niezwykle miękki, delikatny i przyjemny w dotyku. Niezmiennie kojarzy się też z elegancją, szykiem i luksusem. Jednak ze względu na niższą cenę jest o wiele bardziej dostępny dla szerszego grona odbiorców. Welurowe meble w stylu nowoczesnym są eleganckie, ale proste, dzięki czemu nadają wnętrzu ciepła i przytulności. Zachowane w żywych barwach, na przykład zieleni, granacie, czerwieni czy fiolecie, wprowadzą do aranżacji mocny, charakterystyczny i wesoły akcent.welurowe meble Dzięki nim nawet ponura, jesienna pogoda nie wprawi nas w zły nastrój. Jeżeli jednak wolimy wnętrza romantyczne, możemy zdecydować się na welurowe meble w pastelowych barwach, na przykład na jasnoszary fotel typu uszak. Będzie to idealny towarzysz na długie, jesienne wieczory z książką, kocem i ulubioną herbatą.

Pomysły na aranżacje salonu z welurem w roli głównej

Obecnie w sklepach znajdziemy wiele elementów wystroju wnętrz z welurem. Są to cale zestawy mebli, jak i proste krzesła i fotele obrotowe z welurowym obiciem. Poznaj najciekawsze aranżacje z ich wykorzystaniem i zainspiruj się! Zapraszamy do przejrzenia naszej galerii:

welurowe meble

welurowe meble

welurowe meble

welurowe meble

welurowe meble

Dodaj komentarz