Wypożycz wózek widłowy i oszczędzaj!

wozek widlowy

Rozładunek towaru, a może prace magazynowe? Jeżeli potrzebny jest wózek widłowy, dzisiaj nie trzeba go już kupować, ponieważ można zdecydować się na jego wynajem. W jakich sytuacjach warto wybrać wynajem wózka widłowego? Jakie są najważniejsze zalety tego typu usług?

Zastosowanie wózków widłowych

Wózki widłowe, które określane są mianem wózków jezdniowych podnośnikowych, używane są w transporcie bliskim ładunków.

Za pomocą wózków widłowych można przemieszczać towary na paletach, również o dużym ciężarze. Dodatkowo pozwalają one na prowadzenie innych czynności, na przykład umożliwiają one prowadzenie prac wysokościowych po zastosowaniu odpowiedniego wyposażenia.

Wózki jezdniowe podnośnikowe używane są przede wszystkim w:

  • magazynach

  • centrach logistycznych

  • sklepach wielkopowierzchniowych

  • zakładach produkcyjnych

  • zakładach przemysłowych

Wózki widłowe – zakup czy najem?

Urządzenia jak wózki widłowe przedsiębiorcy mogą zakupić na własność, ale również można zdecydować się na druga opcję, czyli na ich wynajęcie.

Zakup wózka może być związany ze sporymi kosztami, dlatego też nie każda firma może pozwolić sobie na ten wydatek. Tańszym rozwiązaniem jest wtedy wypożyczalnia wózków widłowych – https://www.widlak-serwis.pl/ która może przekazać sprzęt wraz z dodatkowymi usługami w przystępnych cenach.

Wynajem wózków widłowych – krótkoterminowy i długoterminowy

Wynajęcie wózka widłowego może być prowadzone w różnych okresach, dlatego też wypożyczalnie oferują najem krótkoterminowy oraz długoterminowy.

Krótkoterminowy wynajem prowadzony jest głównie na dni i najczęściej trwa on do miesiąca. Dzięki temu jest to bardzo dobry wybór dla firm, które potrzebują sprzętu do wykonania konkretnych czynności, na przykład do rozładowania ładunku, gdy przyjmowany jest on dość rzadko.

Długoterminowy wynajem wózków widłowych pozwala na zaopatrzenie firmy w niezbędne wyposażenie na dłuższy okres, nawet na kilka lat. Wówczas wypożyczalnia wózków widłowych może zapewnić dostęp do niezbędnego sprzętu w przystępnej cenie.

Jakie wózki widłowe można wynająć?

Wypożyczalnie wózków widłowych oferują swoim klientom dostęp do różnego rodzaju wyposażenia, które może być dopasowane do konkretnych wymogów.

Do wyboru są wózki widłowe o różnych napędach – elektrycznych, gazowych, spalinowych, a także wyróżniające się różnymi parametrami technicznymi, w tym udźwigiem, a także wymiarami.

Wypożyczalnia wózków widłowych może zaoferować pomoc w doborze odpowiedniego wyposażenia, jego transport na miejsce oraz usługi jak serwis, przeszkolenie operatorów.

Dodaj komentarz