Cieśla szalunkowy – oferty pracy w Holandii

Wyjazdy do pracy za granicą stały się tak popularne, że opcję taką rozważają bardzo różne osoby – zarówno młodzi dopiero rozpoczynający dorosłe życie, jak i osoby w średnim wieku, z konkretnym zawodem i doświadczeniem, które chcą poprawić byt rodziny. Jednym z zawodów mile widzianych za granicą, na przykład w Holandii, jest cieśla szalunkowy. Jak znaleźć pracę na tym stanowisku za granicą?

Cieśla szalunkowy – na czym polega jego praca?

Cieśla szalunkowy to bardzo ważna osoba na budowie. Jego głównym zadaniem jest formowanie szalunków ze stali lub drewna w konstrukcjach budowlanych, które następnie zostają zalane betonem. Po wyschnięciu betonu zostaje utworzona konkretna forma. Stanowisko cieśli szalunkowego można spotkać zarówno na niewielkich budowach, jak i ogromnych przedsięwzięciach, gdzie pracują całe brygady ciesielskie.cieśla szalunkowy

Cieślą szalunkowym może zostać osoba o dobrej kondycji fizycznej i ciesząca się dobrym stanem zdrowia, gdyż jest to ciężka praca. Poza tym musi świetnie radzić sobie z odczytywaniem rysunku technicznego, a także znać się nieco na chemii i fizyce oraz pracy stolarskiej. Dobrze też, by była to osoba niemająca lęku wysokości, gdyż jej praca nieraz odbywa się na wysokościach. Oczywiście musi być także wysoce odpowiedzialna, bo często od jej zadania zależy powodzenie całej budowy.

Praca w Holandii dla cieśli szalunkowego

Wielu doświadczonych pracowników budowlanych mających cenne umiejętności postanawia wyjechać do pracy za granicę. Okazuje się, że cieśla szalunkowy to również zawód bardzo pożądany za granicą, na przykład w Holandii. Na stronie internetowej http://jobxion.pl/oferty-pracy/ciesla-szalunkowy-2/ znajdziemy ciekawą ofertę dla doświadczonego cieśli szalunkowego w Holandii w mieście Hilversum.cieśla szalunkowy Pracodawca oferuje między innymi: legalne zatrudnienie na holenderską umowę o pracę, zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy, potrzebne elektronarzędzia, opiekę polskiego koordynatora czy dopłaty za dojazdy do pracy własnym samochodem. Warto przyjrzeć się tej ofercie, jeśli interesuje nas praca w Holandii na tym stanowisku.

Dodaj komentarz