Zdrada małżeńska – jak udowodnić?

Zdrada małżeńska to jedna z najczęstszych przyczyn rozwodów. W przypadku rozpadu małżeństwa właśnie z powodu zdrady jednego z małżonków oraz podjętej decyzji o rozwodzie, dobrze jest zastanowić się, czy sprawa rozwodowa będzie procedowana z orzekaniem o winie. Chcąc dowieźć winę małżonka za rozpad małżeństwa z powodu zdrady, konieczne będą konkretne dowody. Same zeznania nie zawsze są wystarczające. Wtedy też dobrym rozwiązaniem może okazać się prywatny detektyw.

Symptomy zdrady

Skąd wiedzieć, że małżonek zdradza? Jak wykryć zdradę męża lub żony? Zdrada męża, czy zdrada żony może być niełatwa do udowodnienia. Pierwszymi sygnałami, które mogą informować o zdradzie, to w przypadku mężczyzny nagła zmiana wyglądu, dbanie o siebie. Nie bez znaczenia jest rzadka obecność w domu, którą najczęściej tłumaczona jest sprawami służbowymi. Oziębłość seksualna to również poważny symptom. W przypadku kobiety, cień na jej wierność małżeńską rzucają takie sytuacje, jak: izolacja emocjonalna i seksualna od męża, nerwowość w stosunku do niego, czy pojawianie się drogich prezentów, które otrzymuje. Jednakże wszystkie te symptomy nie są twardymi dowodami zdrady. Sprawy rozwodowe wymagają klarownych i mocnych dowodów. Zatem jak udowodnić zdradę i wygrać sprawę w sądzie?

Detektyw może pomóc udowodnić zdradę

Zdrady małżeńskie nie są łatwe do udowodnienia, dlatego też posiadając, czy to podejrzenia, czy nawet pewność zdrady małżonka, dobrze jest zdobyć niezbite dowody. Dowody zdrady mogą być uzyskane dzięki pomocy, jaką zapewnia prywatny detektyw. Chcąc przeprowadzić sprawę rozwodową z orzekaniem o winie konieczne jest zgromadzenie ewidentnych dowodów zdrady współmałżonka. Korzystając z usług detektywa można być pewnym powodzenia. Detektywi posiadają wyspecjalizowany sprzęt oraz są doświadczeni w dyskretnym przeprowadzeniu danej sprawy. Materiały dowodowe, jakie jest w stanie pozyskać prywatny detektyw, to zestaw fotografii dokumentującej zdradę, materiałów video, nagrań audio i innych. Dowody te będą niepodważalne w prowadzonej sprawie rozwodowej. Dlatego też pomoc detektywa może okazać się kluczowa.

Usługi detektywistyczne prowadzone są z pełną dyskrecją. Wystarczy zgłosić swoją sprawę do biura detektywistycznego i umówić się na spotkanie z detektywem. Po wyjaśnieniu szczegółów sprawy następuje podpisanie umowy między stronami. Wtedy też detektyw niezwłocznie przystępuje do realizacji sprawy. Po przeprowadzeniu sprawy i zebraniu materiału dowodowego detektyw przekazuje pakiet danych i wszystkich dowodów klientowi. Ważne jest, że sam detektyw może być stroną w postępowaniu rozwodowym i w razie potrzeby może on być powołany na wiarygodnego świadka. Co ważne, licencjonowany detektyw to gwarancja działania zgodnie z przepisami obowiązującego prawa, a zatem pozyskane przez detektywa dowody są w 100% wiarygodne i legalne.

W sytuacji planowanej sprawy rozwodowej oraz ewentualnej potrzeby skorzystania z usług detektywa, nasuwają się dwa pytania: Ile kosztuje rozwód? Ile kosztuje detektyw? W przypadku decyzji złożenia pozwu rozwodowego z orzekaniem o winie, kiedy sprawa zostanie wygrana, koszty postępowania przeniesione są na winnego rozpadu małżeństwa. Wygrana sprawa rozwodowa z orzekaniem o winie przynosi również korzyści finansowe oraz większe możliwości przy podziale majątku. Dlatego też warto zainwestować w pomoc detektywa i mieć pewność wygranej.

Co może czego nie może detektyw?

Zawód detektywa posiada konkretne zasady, którymi powinien kierować się detektyw. Zdrady to bardzo delikatna sprawa, dlatego też detektyw musi gwarantować pełną dyskrecję prowadząc tego typu sprawę (jak i każdą inną). Każdego licencjonowanego detektywa obowiązują zapisy konstytucji oraz obowiązującego prawa. Także zasady etyki i lojalności wobec zleceniodawcy muszą być rygorystycznie przestrzegane. Detektywi mogą skutecznie zgromadzić twardy materiał dowodowy oraz być wiarygodnym świadkiem w prowadzonej sprawie. Bardzo cenne są więc usługi i pomoc, jakie świadczy prywatny detektyw. Warszawa to siedziba fachowej agencji detektywistycznej, jak jest firma Weremczuk & Wspólnicy http://weremczukdetektywi.pl/. Profesjonalizm, dyskrecja i skuteczność to domena detektywów świadczących swoje usługi w agencji Weremczuk & Wspólnicy.

Dodaj komentarz