Ford Mustang w zupełnie nowej odsłonie!

Ford Mustang to kultowy już model, który całkiem niedawno przeszedł solidny lifting. Nowy Mustang jest teraz jeszcze bardziej dynamiczny, elegancki i szybki – po prostu nie można obok niego przejść obojętnie! Zobaczmy więc, co uległo zmianie i jak teraz prezentuje się ten model Forda.

Ford Mustang – Fastback i Convertible

Z najważniejszych zmian, jakie dotyczą tego modelu Forda, na pewno trzeba wymienić powstanie jego dwóch wersji – Fastback i Convertible.

Ford Mustang w wersji fastback oferuje kierowcą przede wszystkim najwyższej klasy osiągi, a także wysoką jakość elementów wyposażenia. Poza tym posiada bardzo charakterystyczny wygląd, na który składają się między innymi trójwymiarowe tylne lampy, trapezoidalna osłona chłodnicy i opływowa sylwetka.

ford mustang

ford mustang

Wersja convertible to nic innego jak cabriolet dla osób uwielbiających czuć wiatr we włosach podczas jazdy, a jednocześnie chcących czuć się pewnie i bezpiecznie za kierownicą, nawet przy dużych prędkościach.

ford mustang

ford mustang

Ford Mustang w tej wersji oferuje wszystkie dogodności wyposażenia oraz stylistykę nadwozia taką, jak w fastback’u, ale dodatkowo z możliwością jazdy bez dachu.

Nowy Ford Mustang – przede wszystkim bezpieczny

Co jeszcze warto wiedzieć o nowym Fordzie Mustang? Dla kierowców i ich rodzin z pewnością istotne jest też to, że samochód posiada szereg systemów zabezpieczeń. Ich celem jest ochrona przed różnymi groźnymi sytuacjami na drodze. Jednym z nich jest specjalnie opracowany układ hamulcowy wyposażony w 4-tłokowe zaciski hamulcowe, system ABS, układ EBA, tarcze wentylowane oraz funkcję Elecronic Brake Prefill. Całość zapewnia nam niezawodne hamowanie, także w nagłych sytuacjach na drodze.ford mustang Ciekawym udogodnieniem jest też system chroniący przed kradzieżą – Aktywny System Antykradzieżowy, który emituje głośny sygnał podczas próby włamania do samochodu czy też uniesienia pojazdu lub wykrycia ruchu w jego wnętrzu. Razem z systemem współpracują elektroniczne blokady kół i kierownicy. Cała technologia ma za zadanie zabezpieczać maskę, drzwi oraz klapę bagażnika.

Więcej na temat nowego Forda Mustang przeczytacie TUTAJ.

Dodaj komentarz