Idealna podróż poślubna w Polsce

Ślub to wyjątkowe wydarzenie dla każdego człowieka. Zwykle świeżo upieczeni małżonkowie planują też podróż poślubną, by spędzić ze sobą kilka dni sam na sam, delektując się pierwszymi dniami małżeństwa. Podróż poślubna kojarzy nam się głównie z egzotycznymi krajami, hotelami, plażą i zimnymi drinkami. Ale nie każdą parę stać na taki wyjazd, zwłaszcza po wystawnym weselu. Dlatego często decydują się wyjechać gdzieś w Polsce. Jakie miejsca można polecić?

Podróż poślubna – postawcie na Polskę!

Cel podróży poślubnej, także w naszym kraju, będzie zależeć od kilku czynników. Przede wszystkim wpływ ma pora roku, w której małżonkowie chcą wyjechać, a także ich osobiste upodobania. Ponieważ Polska to kraj bardzo urozmaicony, jeśli chodzi o krajobraz, każdy może tu znaleźć coś dla siebie. Istotne jest to, by było romantycznie i przyjemnie zarówno dla Męża, jak i Żony. Podróż poślubna w Polsce to opcja na pewno tańsza, niż wyjazd za granicę, dlatego decyduje się na nią coraz więcej osób. Oto kilka propozycji, gdzie można wyjechać.

Najpiękniejsza podróż poślubna w Polsce

WYSPA WOLIN

podróż poślubnaTo pas 95-metrowych klifów, lasów, wyjątkowa delta Świny i jej rozlewiskami oraz wspaniała panorama z punktu widokowego na wzgórzu Zielonka. Znajduje się tu również Woliński Park Narodowy. To idealna propozycja dla miłośników pomorskich krajobrazów, lubiących ciszę, spokój i kontakt z naturą. Cudowne warunki na romantyczne spacery, zarówno w dzień, jak i w nocy.

KARPACZ

podróż poślubnaAtrakcyjne miejsce zwłaszcza zimą, gdyż umożliwia skorzystanie z bogatej oferty zimowych sportów. Ale to nie wszystko. Karkonoskie góry, bez względu na porę roku, uraczą nas wspaniałymi widokami. To świetne miejsce dla osób, które lubią zarówno spędzać czas aktywnie, jak i napawać się pięknem natury. Karpacz ma też bogatą bazę noclegową, przygotowaną również na przyjazd Młodej Pary.

HEL

podróż poślubnaNazywany „Początkiem Polski”, Hel jest jednym z najbardziej wyjątkowych miejsc w naszym kraju. Jest to też świetna propozycja na podróż poślubną. Hel, otoczony z trzech stron wodą morską, posiada piaszczyste plaże i lasy sosnowe. Dla Pary Młodej biorącej ślub latem, podróż poślubna w tym miejscu z pewnością będzie bardzo udana. Turystyczną atrakcją Helu jest oczywiście fokarium, ponadto dużą zaletą jest bliskość Trójmiasta bogatego w romantyczne miejsca, takie jak restauracje, knajpki, plaże oraz parki – miejsca idealne dla zakochanej Pary!

To oczywiście tylko kilka z wielu miejsc w Polsce, w których z powodzeniem można spędzić podróż poślubną. Zamiast ulegać trendowi i wydawać mnóstwo pieniędzy na podróż w ciepłe kraje, lepiej poszukać fajnej i niedrogiej oferty w kraju i docenić jego turystyczne walory. Nie będziecie zawiedzeni!

Dodaj komentarz