Telewizja internetowa i jej zalety

Da się zauważyć, że coraz więcej osób rezygnuje z posiadania telewizora na rzecz telewizji w Internecie. Telewizja w laptopie czy urządzeniu mobilnym to bardzo praktyczna rzecz, gdyż umożliwia nam korzystanie z wielu kanałów, gdziekolwiek jesteśmy – wystarczy, że mamy dostęp do Internetu oraz wykupiony pakiet. Ale jak to zrobić?

Telewizja w laptopie z siecią Orange

Ciekawą ofertą w tej kwestii dysponuje sieć komórkowa Orange, oferująca także usługi internetowe. Pakiet Telewizja Tu i Tam to specjalny serwis z dostępem do telewizji w sieci. Oferuje bogatą ilość kanałów, dzięki czemu każdy widz może znaleźć coś, co go zainteresuje. Dostępne są między innymi kanały sportowe, informacyjne, kulinarne, filmy dla dzieci i seriale, a także biblioteka filmów na życzenie – VoD. W katalogu tym można znaleźć filmy pogrupowane według tematyki, co znacznie ułatwia znalezienie interesujących nas pozycji. Płatności za wypożyczenie filmu można dokonać na kilka sposobów, na przykład przelewem bankowym, kartą kredytową, promocyjnym kuponem lub przy płatności faktury za usługi telekomunikacyjne.

telewizja w laptopie
Telewizja Tu i Tam w sieci Orange dostępna jest na laptopach i urządzeniach mobilnych.

Z Telewizji Tu i Tam można korzystać zawsze i wszędzie – wystarczy posiadać laptop lub urządzenie mobilne z dostępem do Internetu. Telewizja w laptopie online dostępna jest tylko na terytorium Polski, na maksymalnie czterech urządzeniach jednocześnie. Aby z niej skorzystać, należy wykupić pakiet filmów i kanałów TV. Dostępny jest również pakiet Premium, który oprócz oferty standardowej, daje nam dostęp także do dodatkowych pakietów filmów i programów na żądanie w telewizji Discovery i Disney oraz do ekskluzywnych materiałów sportowych na kanale Eurosport. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Zalety telewizji internetowej

Nie da się ukryć, że obecnie usługi online są coraz popularniejsze, również internetowa telewizja. Przede wszystkim przy niewielkiej opłacie mamy dostęp do znacznie większej ilości kanałów telewizyjnych. Sami możemy też zadecydować, które kanały chcemy oglądać i za to zapłacić – jeżeli interesuje nas sport, możemy wykupić pakiet sportowy, z drugiej strony, jeżeli kompletnie nas nie interesuje, nie musimy płacić za ten kanał.

telewizja w laptopie
Posiadając telewizję w laptopie, możemy mieć do niej dostęp w każdym miejscu, na przykład na urlopie.

Ponadto telewizja w laptopie, tablecie czy smartfonie umożliwia nam swobodny dostęp do niej poza domem. Wszystko to sprawia, że telewizja internetowa zdecydowanie podbiła nasze serca!

Dodaj komentarz