Szukamy idealnego ekspresu do kawy: Krups EA8050

Idealnie zaparzona kawa to zawsze dobry początek dnia. Wielu z nas nie wyobraża sobie wręcz rozpocząć go inaczej. Ale w parzeniu doskonałej kawy. Oprócz starannie wyselekcjonowanych ziaren, ważną rolę odgrywa także ekspres do kawy. Poznaj ekspres Krups EA8050!

Krups EA8050 – najważniejsze dane techniczne

Coraz więcej osób w naszym kraju stawia na produkty wysokiej jakości. Wolimy zapłacić więcej, ale mieć pewność, że korzystamy z produktów z wyższej półki. Nie inaczej sprawa wygląda z urządzeniami do parzenia kawy. Coraz większa popularność tego trunku sprawia, że wiele osób pragnie mieć w swoim domu na własność profesjonalny sprzęt do przygotowywania pysznej, aromatycznej i aksamitnej kawy. Czy i Ty należysz do tego grona? Jeśli tak, model Krups EA8050 jest dla Ciebie! Jakie są jego najważniejsze cechy? krups ea8050To ciśnieniowy ekspres do kawy, 15-barowy o mocy 1450 W. Wykonany jest z plastiku i metalu, obudowa natomiast wykonana jest ze stali nierdzewnej. Jego wymiary to 245 x 365 x 330 mm, co czyni go bardzo kompaktowym sprzętem, który zmieści się nawet w małej kuchni. Model Krups EA8050 został wyposażony w kilka praktycznych systemów, między innymi automatyczne programy czyszczenia i odkamieniania, system filtracji wody, a także możliwość elektronicznego regulowania intensywności kawy. Model też posiada także wyświetlacz LCD, na którym pojawiają się wszystkie informacje w języku polskim.

Dla poszukiwaczy dobrego smaku

Krups EA8050 posiada wbudowany młynek do kawy o pojemności 260 gram kawy. Warto zwrócić uwagę, iż nie ma możliwości parzenia w nim już zmielonej kawy, zatem zawsze należy być wyposażonym w kawę ziarnistą. Nie jest to jednak wada – dzięki temu kawa parzona ze świeżo zmielonych ziaren jest jeszcze smaczniejsza i bardziej intensywna. Oprócz tego ekspres posiada pojemnik na wodę o pojemności 1,8 litra, system regulujący ilość parzonej kawy (od 20 do 220 ml) oraz dysze do spieniania mleka. Dzięki nim możemy zaserwować nie tylko klasyczne espresso, ale też latte lub cappuccino. krups ea8050Ekspres do kawy Krups EA8050 w opinii użytkowników ma ładny, elegancki wygląd, jest prosty w obsłudze, funkcjonalny i wysokiej jakości w stosunku do ceny. Zaparzona w nim kawa z pewnością zaspokoi podniebienia nawet najbardziej wymagających osób. Więcej informacji na temat tego modelu bezpośrednio od producenta znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz