Majówka – jak ją spędzisz w tym roku?

Wielu z nas z niecierpliwością wyczekuje długiego weekendu majowego. Majówka to czas, gdy możemy gdzieś wyjechać i się odprężyć ze znajomymi lub drugą połówką. Jak można spędzić tych kilka wolnych dni w ciekawy i pożyteczny sposób? Podpowiadamy kilka pomysłów.

Majówka – jak ją spędzić?

Weekend majowy zwykle kojarzy nam się ze spędzaniem czasu na świeżym powietrzu, grillując i rozmawiając z przyjaciółmi. Ale sposobów na spędzenie Majówki jest naprawdę o wiele więcej. Przy dobrym planowaniu możemy zapewnić sobie bardzo przyjemnie spędzony czas i niezapomniane wspomnienia.majówka Oczywiście niejedne plany może zepsuć pogoda, warto więc mieć jakąś alternatywę na wypadek deszczu czy chłodu. Niezależnie od tego, jak zechcemy spędzić Majówkę, pamiętajmy, że ma nam ona przynieść relaks i odprężenie.

Majówka dla aktywnych

1. WYCIECZKA ROWEROWA

majówka

To świetny i niedrogi pomysł na spędzenie weekendu majowego zarówno dla młodszych, jak i starszych. To też doskonały sposób na wolny czas dla rodzin z dziećmi. Jeżeli Majówka przyniesie piękną pogodę, warto wybrać jakieś ciekawe miejsce i udać się tam na rowerach. Sama trasa, jak i późniejsze zwiedzanie i odpoczynek będą świetną atrakcją dla dorosłych i dzieci, którzy lubią aktywność fizyczną.

2. PARK ROZRYWKI

majówka

Dla miłośników mocniejszych wrażeń i ciekawych rozrywek świetnym kierunkiem majówkowego wyjazdu może być park rozrywki, na przykład Energyladia. Znajdujące się tam strefy: familijna, dziecięca, ekstremalna, a także karuzele, kina czy widowiska to wspaniałe atrakcje i dla dorosłych, i dla dzieci. Co ciekawe, kupując jeden bilet wstępu, możemy korzystać ze wszystkich atrakcji na obiekcie przez cały dzień.

3. CITY BREAK

majówka

Bardzo popularne w ostatnim czasie stało się tak zwane ‘city break’, czyli weekendowy wypad za granicę w celu zwiedzania. Celem jest znalezienie tanich przelotów czy przewozów oraz noclegów, niezależnie od kierunku wyjazdu. Taka Majówka to idealna propozycja dla pary lubiącej przygody i wyjazdy w nieznane.

4. MAJÓWKA W SPA

majówka

To propozycja zwłaszcza dla kobiet, które lubią o siebie dbać, ale na co dzień nie mają ani czasu ani pieniędzy, by poddać się profesjonalnym zabiegom. Wyjazd do SPA na Majówkę uda się niezależnie od pogody i dostarczy nam wielu wrażeń, a przede wszystkim odpoczynku i regeneracji. Z takiej Majówki wrócisz piękna i młodsza o kilka lat!

Dodaj komentarz